krolik

Festiwal Sztuk Magicznych – usiądź wygodnie i daj się porwać magii!Królik Iluzjonista zaprasza na niesamowity Festiwal Sztuk Magicznych! Usiądź wygodnie i daj się porwać wielkiej księdze iluzji, która odkryje przed Tobą sztuczki przekraczające granicę między tym, co możliwe, a tym, co nierealne. Iluzje i złudzenia optyczne, niespodziewane magiczne efekty wystawią Twoje zmysły na próbę. Pamiętaj! Nic nie jest takie, jakie się wydaje!

„Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych” to książeczka w twardej oprawie, gwarantująca wiele chwil radości i wspólnej zabawy dziecka z rodzicami i rówieśnikami. Ponad 25 magicznych sztuczek i iluzji optycznych potrafiących zaskoczyć Twoje zmysły.

Królik Iluzjonista pomoże Ci osiągnąć wiele niesamowitych rzeczy siłą umysłu: zapalisz żarówkę, wszędzie będziesz widzieć tęczę, sprawisz, że Trusia zacznie lewitować, a węże zaczną tańczyć. Spróbuj swoich sił jako prawdziwy magik.


Cena: 24,90

Data premiery: 28.09.2016

Wiek: 4+

Wydawca: www.iuvi.pl

książkę można kupić tu: http://www.empik.com/krolik-iluzjonista-i-festiwal-sztuk-magicznych-geis-patricia,p1127148835,ksiazka-p/

Patroni

« Poprzednie     Następne »
Zamów prenumerate
Świerszczyk poleca
 

viagra super force