Detektyw Blomkvist

Nowe audiobooki z bestsellerowej serii:

„Detektyw Blomkvist”
„Detektyw Blomkvist i Rasmus, rycerz Białej Róży”Nie ma nic lepszego na jesienne i zimowe wieczory niż kryminał. A powieść detektywistyczna jak nic innego potrafi rozgrzać, zwłaszcza emocje. Wydawnictwo Jung-off-ska poleca serię kryminałów dla dzieci o znakomitym detektywie Blomkviście czytanych przez Edytę Jungowską.
Właśnie na rynku pojawił się kolejny audiobook z serii przygód Kalle'go Blomkvista, kilkunastoletniego chłopca, który marzy o rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. I choć z pozoru senne miasteczko, w którym mieszka tym marzeniom nie sprzyja, to jednak co jakiś czas zdarza się w okolicy tajemnicza zbrodnia.

O ile w pierwszej części sławny detektyw musiał z sukcesem stawić czoła szajce zawodowych złodziei biżuterii, o tyle teraz staje przed o wiele trudniejszym zadaniem.
Sławny profesor-wynalazca i jego synek Rasmus zostają porwani. W ten sposób niebezpieczni przestępcy próbują wykraść drogocenny wynalazek naukowca. Tylko Detektyw Blomkvist i jego przyjaciele wiedzą, gdzie porywacze ukrywają zakładników. Czy uda im się ich uwolnić? I czy zdołają ochronić wynalazek przed groźnym inżynierem Petersem.

Zapraszamy do słuchania.

Wiek: 8-13

Cena:
Detektyw Blomkvist - 34,99 zł
Detektyw Blomkvist i Rasmus, rycerz Białej Róży - 36,99 zł
« Poprzednie     Następne »
Zamów prenumerate
Świerszczyk poleca
 

viagra super force