Poznaj Ukryte światy owoc konkursu literackiego popisz się talentem 2017
Wyznania zmyślonego przyjaciela

„Wyznania zmyślonego przyjaciela”Jacques podejrzewa, że nie jest przez nikogo lubiany. Nauczyciele ignorują go, kiedy zgłasza się do odpowiedzi, nikt nie wybiera go do drużyny i nawet jego własnym rodzicom trzeba przypominać, żeby zostawiali dla niego nakrycie przy stole! Na szczęście Fleur, siostra i wierna towarzyszka Jacques'a, zna jego myśli, jeszcze zanim przyjdą mu do głowy.

Pewnego dnia Jacques dokonuje przerażającego odkrycia: wcale nie jest bratem Fleur, tylko jej przyjacielem na niby! I tak oto rozpoczyna się zabawna i wzruszająca przygoda chłopca, który chce się dowiedzieć, kim naprawdę jest i co go czeka. Czy może zostać kimś prawdziwym, nawet jeśli z technicznego punktu widzenia nie istnieje?

Michelle Cuevas ukończyła Williams College oraz uzyskała magisterium z zakresu sztuk pięknych i kreatywnego pisania z University of Virginia, gdzie była też stypendystką. Obecnie jest pisarką i mieszka w hrabstwie Berkshire w stanie Massachusetts.

O książce w mediach:

Powieść Cuevas, pełna metafor, cudownych obrazów i pięknych zwrotów, opowiada o losie oddanych, ale niewidzialnych przyjaciół. Przy słodko-gorzkim zakończeniu miej pod ręką chusteczki. – Publishers Weekly Na przemian bawi i porusza. Sprawi, że czytelnicy zaczną snuć rozważania o życiu, miłości i stracie. - Booklist

7. miejsce na liście Najlepszych Książek dla Dzieci i Młodzieży 2015 magazynu TIME

Tytuł: Wyznania zmyślonego przyjaciela
Autor: Michelle Cuevas
Tytuł oryginalny: Confessions of an imaginary friend
Tłumacz: Anna Nowak
Ilustrator: Michelle Cuevas
Format: 140 x 192
Liczba stron: 208
Oprawa: broszurowa
ISBN: 978-83-10-13128-7
Cena: 24,90
Język oryginału: angielski
Wiek: 0-6, 6-10
Gatunek: Proza obca
Data premiery: 8 lutego 2017
Numer wydania: 1
Kontakt:
Maria Pstrągowska
Specjalista ds. Promocji i Reklamy
m.pstragowska@nk.com.pl
513-153-089

« Poprzednie     Następne »
Zamów prenumerate
Świerszczyk poleca
 

viagra super force