Jezioro łabędzie


Muzealne Eksponaty – nie tylko dla Mamy i Taty!

Muzealne Eksponaty – nie tylko dla Mamy i Taty!Gdzie spotkamy duch błękitnej Ludwiki? Dlaczego dzieci paliły kiedyś fajki?

Fundacja „Trasa dla Bobasa” zaprasza do rozwiązania tych i wielu innych zagadek w czasie rodzinnej wycieczki do muzeum!

W październiku rodziny odwiedzające poszczególne oddziały muzeów w Przemyślu, Nowym Sączu, Tarnowie, Bieczu, Oświęcimiu, i Będzinie otrzymają bezpłatne rodzinne przewodniki: książeczki z ciekawostkami i zadaniami do rozwiązania. Dzięki nim spotkanie z muzealnymi eksponatami stanie się niezwykłą przygodą!

Na muzealnych odkrywców czekają nagrody! Wystarczy do kończ października przesłać 5 odpowiedzi na wybrane zagadki z przewodnika, aby wziąć udział w losowaniu udziału w warsztatach, zajęciach z programowania, a także książek i zabawek.

Regulamin konkursu oraz przewodnik w wersji elektronicznej dostępny pod adresem: https://trasadlabobasa.pl/muzealneeksponaty2017. Godziny otwarcia muzeum: http://mnzp.pl/pl/godziny-i-oplaty

Chcecie więcej zagadek? Zapraszamy do Tarnowa, Dębna, Nowego Sącza, Oświęcimia, Biecza, Rabki Zdrój, Niepołomic i Będzina – w tamtejszych muzeach również czekają na Was bezpłatne rodzinne przewodniki!

« Poprzednie     Następne »
Zamów prenumerate
Świerszczyk poleca
 

viagra super force