Największe Przeboje TVP ABC 2

„Największe Przeboje TVP ABC 2” | premiera MTJ„Największe Przeboje TVP ABC 2” to ulubione piosenki małych i dużych widzów TVP ABC, wybrane w ramach plebiscytu, przeprowadzanego na stronie internetowej kanału.

W głosowaniu brały udział piosenki znane z programów, filmów i animacji emitowanych w TVP ABC. Wśród zwycięskich utworów znalazły się takie hity, jak Moja fantazja w wykonaniu zespołu Fasolki, czy piosenka Na wyspach Bergamutach z filmu Akademia Pana Kleksa. Na płycie są też utwory pochodzące z programów Teleranek, Petersburski Music Show i Domisie oraz z polskiej animacji Rodzina Treflików.

A dlaczego się nie nudziła? Bo jako założycielka Stowarzyszenia Księżniczek Detektywów zawsze była bardzo zajęta rozwiązywaniem zagadek i mrożących krew w żyłach tajemnic. Co? Nie wierzycie, że malutka księżniczka może być doskonałym detektywem, nieustraszonym pogromcą wszelkiej maści złoczyńców, bohaterską obrończynią słabych i pokrzywdzonych? Może, bez najmniejszych wątpliwości!

Zuchwała jak Pippi Pończoszanka, pomysłowa jak Szewczyk Dratewka - Księżniczka Detektyw jest miniaturowym super-hero (tyle, że zamiast obciachowego trykotu nosi kraciastą czapkę w kształcie kabaczka). Jej bezczelna mina sprawia, że miękną kolana złoczyńców, a spryt i determinacja tej nie-księżniczkowatej Księżniczki budzi „szacun” u czytelnika. Chętnie podążamy za nią, ściskając kciuki w potrzebie i chichocząc podczas lektury.

Najnowsze wydawnictwo MTJ to utwory o wysokich walorach edukacyjnych, artystycznych i wychowawczych, które chętnie śpiewane są przez najmłodszych, ale także ich rodziców i dziadków.

Patroni medialni:
TVP ABC, Polskie Radio Dzieciom, Mamo To Ja, babyonline.pl, Qlturka.pl, egaga.pl, czasdzieci.pl, Świerszczyk

« Poprzednie     Następne »
Zamów prenumerate
Świerszczyk poleca
 

viagra super force