Maraton rodzicielski

Maraton Rodzicielski

Nikt i nic lepiej nie odda kontentu książki, jak sam autor. A co jeśli twórcą nowości od wyd. Dobra Literatura jest znany i ceniony profesor? Co więcej, twórca wielu publikacji i książek w tym pozycji takich jak „Wypalone dzieci” oraz „Zaburzenia u dzieci i młodzieży”. Tym bardziej czytelnik może być pewnien, że czas poświęcony na przeczytanie nowości, nie będzie czasem straconym!

image

 

MARATON RODZICIELSKI

Wydawnictwo Dobra Literatura

Po 30 latach pracy psychiatra dzieci i młodzieży profesor Michael Schulte-Markwort obiera inny kurs i radzi: tym, co się liczy, jest odwaga uświadomienia sobie własnej postawy. Wtedy możliwe stają się nawiązanie relacji rodzic–dziecko oraz komunikacja z dzieckiem uwzględniająca jego potrzeby i zdolności. Nie bez znaczenia jest także kwestia samodzielności rodziców, którzy nie powinni się tak przejmować tym, co mówią inni. Każda rodzina może osiągnąć szczęście po swojemu.

 
Co zrobić, jeśli dziecko nie śpi, a co, jeśli nie chce jeść? Jakie mogą być konsekwencje, kiedy dzieciom pozwala się na wszystko? W jaki sposób wyznaczać granice? I jak odzyskać suwerenność, której tak często brakuje rodzicom? Doświadczony ekspert w obrazowy sposób i na wielu przykładach wyjaśnia, jak z odwagą oraz zaufaniem podejmować właściwe decyzje.
 
*powyższy opis pochodzi od wydawcy
 
PRZECZYTAJCIE SAMI:
 
 
mmmm1.JPGmmm2.JPG
mmm3.JPGmmm4.JPG
mmm5.JPG
 
Magazyn Świerszczyk zaprasza do lektury! 
 
RODZICIELSKI MARATON
 
Wyd. Dobra Literatura
 
Autor: Michael Schulte-Markwort
 
Dla kogo: każdy rodzic
 
Premiera: 25.05.2021
 
Książka do naybcia: TU
 
Reklama_rodzicielski_maraton_1200x1200.png