Scenariusze lekcji
article-img

Scenariusz do numeru 10/2019

W numerze 10/2019 zachwycamy się jesienią.

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Elżbieta Gyzińska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 11/2019

W numerze 11/2019 zajmujemy się smutkami i smuteczkami

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Bogusława Arkuszyńska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 9/2019

W numerze 9/2019 mówimy o tym, jak ważny jest pokój

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Dorota Kubiak. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 6/2019

W numerze 6/2019 pachnie łąka!

Jeśli chcecie przygotować wiosenne zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Małgorzata Szewczyk. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 5/2019

W numerze 5/2019 Świerszczyka roi się od smoków!

Jeśli chcecie przygotować wiosenne zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Bogusława Arkuszyńska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 4/2019

W numerze 4/2019 Świerszczyka piszczą kurczaki i pachnie mazurkiem!

Jeśli chcecie przygotować wiosenne zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Joanna Połeć. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 3/2019

W numerze 3/2019 Świerszczyka tropimy pierwsze oznaki wiosny.

Jeśli chcecie porozmawiać z dziećmi na ten temat, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Elżbieta Gyzińska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.