Scenariusze lekcji
article-img

Scenariusz do numeru 23/2018

W numerze 23/2018 Świerszczyka Mikołaj spieszy się, by rozdać dzieciom prezenty.

Jeśli chcecie przygotować dla dzieci mikołajkową zabawę, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Bogusławę Arkuszyńską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 22/2018

W numerze 22/2018 Świerszczyka opowiadamy o Polakach (tych słynnych i calkiem zwyczajnych), którzy mieszkają za granicą.

Jeśli chcecie przybliżyć ten temat swoim uczniom, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Agnieszkę Jankowską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 21/2018

W numerze 21/2018 Świerszczyka świętujemy 100 lat niepodległości. 

Jeśli chcecie przybliżyć ten temat swoim uczniom, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Małgorzatę Szewczyk. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 20/2018

W numerze 20/2018 Świerszczyka piszmy o wynalazkach i wynalazcach. 

Jeśli chcecie przybliżyć ten temat swoim uczniom, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Elżbietę Gyzińską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 19/2018

W numerze 19/2018 Świerszczyka pełno jest psów! Tych rasowych i wielorasowych, odważnych i głośnych, mięciutkich i wytrenowanych. 

Jeśli chcecie przybliżyć ten temat swoim uczniom, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Bożenę Kotasińską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 18/2018

W numerze 18/2018 Świerszczyka sprzątamy Ziemię i zachęcamy do ekologicznego stylu życia.

Jeśli chcecie przybliżyć ten temat swoim uczniom, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Joannę Połeć Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.