Scenariusze lekcji
article-img

Scenariusz do numeru 10/2020

W numerze 10/2020 jesień dary niesie

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Elżbieta Gyzińska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 9/2020

W numerze 09/2020 wszystko o zwierzątkach domowych

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Ewa Kapczyńska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 6/2020

W numerze 06/2020 wielka radość z okazji Dnia Dziecka

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Małgorzata Szewczyk. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. Zabawy zostały opracowane na potrzeby pracy zdalnej.

article-img

Scenariusz do numeru 5/2020

W numerze 05/2020 - urodziny "Świerszczyka"!

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Małgorzata Szewczyk. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. Zabawy zostały opracowane na potrzeby pracy zdalnej.

article-img

Scenariusz do numeru 4/2020

W numerze 04/2020 słychać świergot i szum skrzydeł!

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Joanna Połeć. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. Zabawy zostały opracowane na potrzeby pracy zdalnej.

article-img

Scenariusz do numeru 3/2020

W numerze 03/2020 czeka wiosna!

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Agnieszka Jankowska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 2/2020

W numerze 02/2020 mruczą koty i koteczki.

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Karolina Witkowska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.