Scenariusze lekcji
article-img

Scenariusz do numeru 2/2019

W numerze 2/2019 Świerszczyka opowiadamy o zwierzętach, które bardzo lubią zimę.

Jeśli chcecie porozmawiać z dziećmi na ten temat, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Elżbieta Gyzińska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 1/2019

W numerze 1/2019 Świerszczyka zajmujemy się tym, co nowe i nieznane.

Jeśli chcecie porozmawiać z dziećmi na ten temat, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Bożenę Kotasińską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 24/2018

W numerze 24/2018 Świerszczyka czekamy na najpiękniejsze święta w roku.

Jeśli chcecie porozmawiać z dziećmi o emocjach i wprowadzić je w świąteczną atmosferę, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Martę Powałę. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 23/2018

W numerze 23/2018 Świerszczyka Mikołaj spieszy się, by rozdać dzieciom prezenty.

Jeśli chcecie przygotować dla dzieci mikołajkową zabawę, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Bogusławę Arkuszyńską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 22/2018

W numerze 22/2018 Świerszczyka opowiadamy o Polakach (tych słynnych i calkiem zwyczajnych), którzy mieszkają za granicą.

Jeśli chcecie przybliżyć ten temat swoim uczniom, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Agnieszkę Jankowską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 21/2018

W numerze 21/2018 Świerszczyka świętujemy 100 lat niepodległości. 

Jeśli chcecie przybliżyć ten temat swoim uczniom, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Małgorzatę Szewczyk. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.

article-img

Scenariusz do numeru 20/2018

W numerze 20/2018 Świerszczyka piszmy o wynalazkach i wynalazcach. 

Jeśli chcecie przybliżyć ten temat swoim uczniom, sięgnijcie po scenariusze lekcji przygotowane przez Elżbietę Gyzińską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.