All Right

All Right

Szkoła AllRight uczy dzieci od 4 roku życia. Nauka opiera się na zabawie, którą umożliwia klasa interaktywna, gdzie można rysować, oglądać bajki, zaznaczać, grać w gry, śpiewać piosenki

 

banner.png

Program nauczania opiera się na autorskiej metodzie Speakera - która stanowi połączenie 2 najskuteczniejszych metod nauczania języków dla dzieci: metody komunikatywnej Cambridge oraz TPR - techniki reagowania całym ciałem.

Można brać udział w zajęciach na komputerze, tablecie, telefonie, wystarczy mieć dostęp do Internetu. Sami wybieramy daty i godziny lekcji, jak również nauczyciela.

Żadne zajęcia nie przepadają - możemy je odwoływać i przekładać do 6 godzin przed lekcją, nie mają daty ważności. Co więcej, na profilu ucznia możemy śledzić postępy malucha, dowiedzieć się, co było przerabiane na każdej lekcji i czy nauczyciel ma jakieś uwagi.Znajdziemy tam również interaktywną pracę domową i materiały pomagające utrwalić wiedzę.Lekcje są indywidualne, nauczyciel cały swój czas poświęca dziecku. W skład każdego pakietu wchodzą też zajęcia w klubie konwersacyjnym - są to lekcje w małych grupach w różnych przedziałach wiekowych prowadzone przez nauczyciela na interesujące dzieci tematy. Tu również do nas należy decyzja jaki temat i termin zajęć wybrać.

Dostępne są także lekcje w stałych grupach z jednym nauczycielem.Każdy uczeń AllRight otrzymuje bezpłatny dostęp do gry w aplikacji, w której bohater szkoły - lisek Charlie uczy dzieci nowych słówek i poprawnej wymowy. Oprócz tego mamy sporo możliwości zdobycia darmowych zajęć - biorąc udział w konkursach na funpage’u i Instagramie szkoły, polecając znajomych, odpowiadając poprawnie na pytanie konkursowe w każdy wtorek i czwartek o 16:00 podczas darmowych streamów online.

Dla wszystkich czytelników Świerszczyka szkoła AllRight przygotowała niespodziankę – każdy nowy uczeń, który zakupi dowolny pakiet zajęć z kodem SWIERSZCZYK, otrzyma 2 dodatkowe lekcje gratis.