Bajka w imieniu pszczół

Bajka o pszczołach

Co może wyniknąć z pasji? Wspaniała, mądra książka o jednych z najważniejszych owadów na świecie! Czy wiecie, że gdyby nie było pszczół, nie było by nas? Pszczoły nie tylko produkują miód, ale także odgrywają znaczącą rolę w całym ekosystemie. 

pszczoly.jpg

Pszczoły i ich wpływ na życie człowieka znane są już od starożytności. A mimo to nadal ich świat pozostaje dla człowieka mało znany. Z czego to wynika? Być może z tego, że edukacja o pszczołach jest uproszczona do zapylania kwiatów i dawania miodu. Pasieka Smakulskich uważa, że o świecie pszczół powinno się mówić dużo więcej i warto pokazywać go dzieciom. Bajka W imieniu pszczół robi to w sposób prosty i interesujący dla dzieci i ich rodziców. W dbałości o przyszłość naszą i naszych dzieci, powstała bajka edukacyjna, która oswoi dzieci z pszczołami, powie im jakie są ważne oraz nauczy je… pomocy pszczołom. Bo każdy może pszczołom pomóc :) !

Edukację oraz postawę proekologiczną warto szerzyć od najmłodszych lat.

W najprzyjemniejszej dla dzieci formie, chcielibyśmy opowiedzieć im o:

  • “bąkach”, które będąc pszczołą, wcale nie są samcem popularnej pszczoły miodnej
  • małych żuczkach, z którymi walczy każdy pszczelarz
  • domach dla pszczół, które możesz wraz z dzieckiem postawić w ogródku
  • miodzie i innych produktach pszczelich.

Ta pierwsza bajka o pszczołach napisana przez pszczelarza podbija serca dzieci. Napisana z miłości i pasji do najważniejszych owadów na świecie.

KSIĄŻKA OBJĘTA PATRONATEM MEDIALNYM MAGAZYNU ŚWIERSZCZYK!

Polecamy!

Więcej informacji pod linkiem: https://pasiekasmakulskich.pl/produkt/bajka-o-pszczole-3/