Czytam, bo lubię

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2023-03-13

Nowa seria wciągających opowieści dla młodych! „Czytam, bo lubię” to książki skrojone na miarę potrzeb współczesnych dzieci. Magazyn „Świerszczyk” poleca!

banner CzBL 1200x1200.jpg

„Czytam, bo lubię”

Seria wciągających powieści dla młodych czytelniczek i czytelników wychowanych na cyklu „Czytam sobie”. Gdy dzieci bez trudu i z prawdziwą radością połykają książki z najbardziej zaawansowanego, trzeciego poziomu serii „Czytam sobie”, są gotowe na kolejne czytelnicze wyzwania. Z myślą o nich powstał cykl „Czytam, bo lubię”.
Wyróżnikiem serii są bohaterowie i bohaterki, z którymi mogą się utożsamiać czytelniczki i czytelnicy, teraźniejsze realia oraz problemy bliskie odbiorcom, czerpanie z różnych form literackich, a także przekładanie ich na język dzisiejszych dzieci.

Książki „Czytam, bo lubię” mają przyjazny, wygodny format i nieco tajemnicze, przyciągające wzrok okładki, zachęcające do sięgnięcia po książkę i zajrzenia do środka. Przejrzysty podział na rozdziały ułatwia lekturę i pozwala na łatwe zaplanowanie czasu poświęconego na czytanie.

*opis pochodzi od wydawcy

Magazyn „Świerszczyk” poleca!

 

Seria „Czytam, bo lubię”

Dla kogo: 9-12 lat

Wydawnictwo: HarperCollins Polska

Sara okladka.jpg

Wierzbowa okladka.jpg Zapiski 0kładka.jpg

Autor: Rafał Witek

Ilustracje: Daniel de Latour

Do kupienia: TU

Autorki: Danuta Wawiłow, Natalia Usenko

Ilustracje: Diana Karpowicz

Do kupienia: TU

Autor: Rafał Witek

Ilustracje: Aleksandra Krzanowska

Do kupienia: TU