Dzieci przez cały rok

Dzieci przez cały rok

Płyta z piosenkami o świętach i specjalnych dniach w roku, kiedy chcemy być razem i cieszyć się swoją bliskością. Do słuchania i śpiewania, do tańczenia i wyciszania.

Dzieci_SM.png

„Dzieci przez cały rok” – płyta idealna na prezent

„Dzieci przez cały rok” to płyta, która umili celebrowanie wielu ważnych rodzinnych świąt. Posłuchajcie piętnastu piosenek wykonywanych przez młodych wykonawców i przekonajcie się, że pasują do wyczekiwania, do zabaw, do słuchania w podróży i do domowych imprez.

Przez cały rok w każdej rodzinie jest mnóstwo okazji do świętowania. Dzień Mamy, Dzień Dziecka, Dzień Taty, Babci, Dziadka, święta i Mikołajki, początek roku szkolnego i wakacji… Czekamy na te dni, a gdy nadchodzą, chcemy je celebrować. Oprócz prezentów, przysmaków i spotkań przyda się dobra muzyka, która pomoże stworzyć niepowtarzalny nastrój.

Właśnie taki zamysł towarzyszył twórcom płyty „Dzieci przez cały rok”. Są tu utwory idealne do zabaw w śniegu, dające nadzieję na wiosnę i dobre na powitanie lata. Są piosenki z okazji rozmaitych rodzinnych świąt. Da się z nimi obchodzić i Dzień Dziecka, i Mikołajki, i Walentynki. Nadają się do śpiewania i nucenia przez cały rok, zarówno przez dzieci jak i przez dorosłych – bez ograniczeń wiekowych.

Muzykę do piosenek z płyty „Dzieci przez cały rok” skomponował Krzysztof Kawecki, teksty napisał Marcin Brykczyński, poeta, którego wiersze dobrze znają czytelnicy „Świerszczyka”. Piosenki, w większości wykonywane przez dzieci, brzmią naturalnie i łatwo zapadają w pamięć. Słuchanie płyty w dowolnym momencie roku pozwala pamiętać o dobrych chwilach i przypomina, ile ich jeszcze przed nami.

Polecamy!

Magazyn Świerszczyk

cdmockup_2 (1).png

Wydawca płyty: Agencja Fonograficzna KJK Music 

Dla kogo: 0-99 lat

Do kupienia: TU

Link do kanału sprzedaży: http://www.soundline.biz/DzieciPrzezCalyRok/ 

Zachęcamy do śledzenia fanpage'u : https://www.facebook.com/dzieciprzezcalyrok

Demo:

Mamy dla was próbkę :) Posłuchajcie i podzielcie się opinią na fanpage'u!

dziendziecka_1080_img (1).png