Inspektor Ogórek – czas na zdrowie

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2022-10-13

Na początku września swoją premierę miała nowa płyta zepołu Centrum Uśmiechu: Inspektor Ogórek – czas na zdrowie. Magazyn Świerszczyk zaprasza do słuchania i... śpiewania!

ogorek_plyta.png

„Inspektor Ogórek – czas na zdrowie”

Premiera: 9 września

 

Centrum Uśmiechu to zespół, który tworzy muzykę dla dzieci od dwudziestu lat.

U podstaw filozofii zespołu leży to, by o rzeczach ważnych, dotyczących szeroko rozumianego zdrowia oraz aktywności fizycznej, śpiewać w sposób zrozumiały dla najmłodszych, przy czym, by ton piosenek nie miał charakteru moralizatorskiego. Ich największe hity takie jak „Olimpiada w Jarzynowie”„Gruszka” czy „Światła drogowe” wygenerowały ponad 150 milionów odtworzeń i znają dzieci w całym kraju.

ogorek 1.jpg

Chcąc jeszcze mocniej uświadamiać najmłodszym, jak ważne jest budowanie odporności poprzez mądry wybór tego co i jak jemy powstała (już 9) płyta Centrum Uśmiechu pt. „Inspektor Ogórek – czas na zdrowie”, na której znajdują się prowitaminowe piosenki.

ogorek plyta 2.png

I tak dzieci poznają m.in. w jakich owocach i warzywach znajdują się takie witaminy jak C, A czy D. Na płycie nie zabraknie również największych hitów zespołu m.in.: „Gruszka””Olimpiada w Jarzynowie” czy „Jarzynowa gimnastyka”. Do tej pory ukazały się trzy single promujące album, w których główną rolę odgrywa „Inspektor Ogórek”.

ogorek 3.jpg

Najnowsza piosenka, do której powstał animowany, kolorowy teledysk to „Ekostatek”. Tym razem Inspektor Ogórek wyrusza w morską podróż, podczas której przybliża najmłodszym tematykę związaną z tym jak ważne jest dbanie o środowisko wodne, jako miejsce w którym żyją ryby. Ponadto, dzieci dowiadują się, że spożywanie ryb dostarcza organizmowi wielu cennych witamin, w tym niezwykle ważnej witaminy D, odpowiedzialnej za właściwy rozwój ludzkiego organizmu.

 

Lista utworów:

 1. Inspektor Ogórek
 2. Witamina C
 3. Ekostatek
 4. Gruszka
 5. Zdrowia smaki
 6. Inspektor Ogórek ma okulary
 7. Witamina A
 8. Urodziny Pomidora
 9. Jarzynowa Gimnastyka
 10. Olimpiada w Jarzynowie
 11. Inspektor Ogórek ma mundurek
 12. Owocowa służba zdrowia
 13. Mundial w Owocowie
 14. Jedziemy po medale 
 15. Inspektor Ogórek o zdrowie dzieci dba

* opis pochodzi od wydawcy

Płyta objęta patronatem magazynu Świerszczyk!

Polecamy!

 

„Inspektor Ogórek – czas na zdrowie”

Wykonawca: Zespół Centrum Uśmiechu

Do kupienia: TU