Jestem dużym tatą

Jestem dużym tatą

Czy wiecie, że nawet dorośli czasem lubią zachowywać się jak dzieci? Czy dobry tata to poważny tata? Na te pytania odpowiada autor Rafał Witek w swojej najnowszej książce. Zachęcamy do lektury!

Jestem duzym tata.png

Jestem dużym tatą, ale czasami udaję kota

Wydawnictwo Literatura

Przyjemna, lekka opowieść o zwykłej wycieczce pewnej małej i jej taty. Chcecie poznać wyspę Bornholm? Zwiedźcie ją razem z bohaterami tej nietypowej pozycji dla dzieci. Książka idealna na wakacyjną nudę. Przygody taty i małej to zwykłe rzeczy, opowiedziane w prosty sposób. Są jednak tak sympatyczne, że kąciki ust każdego czytelnika uniosą się do góry z chwilą przekręcania kolejnej kartki opowieści. Duńskie przygody małej i taty to pozycja warta poznania. Książka objęta jest patronatem magazynu Świerszczyk!

Jestem duzym tata 1200x1200_150.jpg

Co im się przydarza? Zwykłe rzeczy: rejs w czasie sztormu, spacer plażą o północy, spotkanie z chłopcem o rybim ogonie, wyprawa rowerem wodnym na pełne morze... Dołączcie do nich i spędźcie tydzień na Bornholmie – wśród jaskółek, morskich fal i zabawnie snutych opowieści.

Ta kameralna, prosto opowiedziana historia spodoba się miłośnikom „Dzieci z Bullerbyn”.  Obydwie książki łączy spora dawka uśmiechu i trafne opisy drobnych, codziennych sytuacji, z których wynikają całkiem niebłahe pytania.

* powyższy opis pochodzi od wydawcy

Jestem duży tatą, ale czasami udaję kota

Wydawnictwo Literatura

Autor: Rafał Witek

Dla kogo: nieco starsi 5+

Ilość stron: 96

Do nabycia: TU

Książka pod patronatem magazynu Świerszczyk!