Karty Grabowskiego Tabliczka Mnożenia

Karty Grabowskiego

Karty Grabowskiego uczą dzieci od pokoleń. To unikalny system stworzony przez pasjonata Andrzeja Grabowskiego, który w 1996 r. wydał pierwszy raz karty przeznaczone do nauki matematyki. Przez lata wynalazek ten zdobywał uznanie kolejno wśród nauczycieli, rodziców a przede wszystkim dzieci... 

Matematyka nie musi być nudna!

20210222_102818.jpg

Nic tak nie zacieśnia więzi rodzinnych jak wspólna rozrywka. Z kartami do nauki tabliczki mnożenia, matematyka to czysta przyjemność. Najlepszą formą nauki jest zabawa. Wiedział to Pan Andrzej Grabowski, pasjonat matematyk tworząc niezwykłe narzędzie do pracy z dziećmi.

Matematyczne karty pozwalają w przystępny dla dzieci sposób poznać zagadnienia mnożenia. Prezentacja zarówno liczbowa, jak i obrazkowa w postaci kafelków. Pomoże przyswoić podstawy nawet najbardziej opornym matematycznym sceptykom. Zestaw do nauki mnożenia to jedna z trzech dostępnych opcji. Oprócz przeznaczonego dla nieco starszych prezentowanego przez Nas zestawu kart do nauki mnożenia. Na stronie producenta znajdziemy jeszcze produkty do nauki dodawania i odejmowania ( dla dzieci 6+) oraz gry logiczne (dla dzieci 5+).

grab.JPG

Zamawiając Karty Grabowskiego do nauki mnożenia otrzymujemy nie tylko zestaw dwóch talii kart po 55 sztuk. Dodatkowo w pudełku znajdują się jeszcze:

  • Książeczka z opisem 11 gier - pozwalająca wykorzystać w całości potencjał kart Grabowskiego, wprowadzająca w tajniki talii
  • Tabela 1 - załącznik do Kart - tabela z wynikami mnożenia poszczególnych działań matematycznych 
  • Tabela 2 - załącznik do Kart - tabliczka mnożenia zapisana w niestandardowy sposób :)
  • Wizytówka z adresem kartygrabowskiego.pl/start - pozwalająca skorzystać z porad wideo i filmów instruktażowych tłumaczących jak korzystać z kart w odniesieniu do wybranych w książeczce gier

kartygrabopakowanie.jpg

Pięknie wydany zestaw pozwala w szybki i prosty sposób poznać tajniki mnożenia. Angażuje całą rodzinę. Gry stanowią wspaniałą rozrywkę dla 2 do maksymalnie 6 graczy. Oczywiście początkowo najlepiej opanować podstawowe założenia kart i pasjanse, by móc później czerpać nieukrywaną przyjemność z coraz to bardziej zaawansowanych gier! To świetna rozrywka, a przede wszystkim ogromna wartość dodana. 

Krótkie objaśnienie i przykłady gier w filmiku poniżej:

Karty Grabowskiego - niezależnie od wybranego zestawu. Pozwolą dziecku odkryć świat matematyki i logicznego myślenia. Warto zadbać o swoje pociechy i ich edukacje od najmłodszych lat. Budując w dziecku pewność siebie, pozwalając wyjść poza utarte ścieżki i schematy. Rozwijając w nim pasje do odkrywania królowej nauk.

Zestawy Grabowskiego to idealne rozwiązanie do nienahalnej nauki matematyki. Co ważne, od 25 lat narzędzie to pozwala w skuteczny sposób łączyć naukę i zabawę. Miejsce nie ma znaczenia - dom czy szkoła? Grać można wszędzie. Karty matematyczne Pana Grabowskiego - to hit. Docenią go nie tylko specjaliści, ale przede wszystkim dzieci!

Jak wie każdy rodzic, nie ma surowszego krytyka od dziecka. :)

plikgraboski.jpg

Specyfikacja:

  • Producent: Karty Grabowskiego
  • Nazwa: Tabliczka mnożenia
  • Propozycje gier: 11
  • Liczba kart: 2 talie po 55 kart + dwie dodatkowe karty z tabliczką mnożenia
  • Wiek: 8+