Kilka niedużych historii

Kilka niedużych historii

To współczesne opowieści, które uczą wrażliwości i empatii. Autorka otwiera czytelnikom oczy i serca, stawiając ich przed ważnymi dla nich sprawami: jak ciężko być młodszym bratem, co czuje „człowieczek” wyśmiewany przez kolegów, czy dobrze być rozpieszczoną jedynaczką, jak przeżyć wyprowadzenie się najlepszej przyjaciółki do innego kraju?

Kilka_niedużych_historii_post fb_ nowość.png

Kilka niedużych historii.

To wspaniała książka wydawnictwa Adamada z premierą 25.02.2021 r. , która została objęta patronatem magazynu Świerszczyk.

Pokazuje jak ważne są empatia, zrozumienie, wrażliwość na drugiego człowieka i jego problemy. Warto by wiedzieli o tym nie tylko dorośli, ale przede wszystkim dzieci. Edukacje najlepiej zacząć od najmłodszych lat. Jak to zrobić? Najlepiej tak, jak autorka książki "Kilka niedużych historii" Katarzyna Wasilkowska. Która z każdą kolejną stroną pokazuje świat widziany oczami innego dziecka. Dzięki temu zabiegowi rodzicom i dzieciom latwiej będzie znaleźć punkt wyjścia do rozmów na nurtujące czy trudne tematy.

Autorka przedstawia i tłumaczy czytelnikowi, że życie dziecka to sztuka, obok której nie da się przejść obojętnie. Mądra książka z przepięknymi i harmonijnymi ilustracjami uznanej w Polsce i za granicą ilustratorki - Joanny Rusinek wydana przez wydawnictwo ADAMADA.

Kilka_niedużych_historii_rozkład.jpg

Kilka_niedużych_historii_rozkład2.jpg"Kilka niedużych historii"

Autor: Katarzyna Wasilkowska

Ilustracje: Joanna Rusinek

Liczba stron: 72

Oprawa: Twarda

Patronat: Magazyn Świerszczyk

Premiera: 25.02.2021

Wydawnictwo: ADAMADA