Młodzi Przyrodnicy. Wiosna

"Młodzi Przyrodnicy. Wiosna"

Seria Młodzi przyrodnicy przybliża dzieciom świat przyrody, przedstawia fascynujące fakty z życia zwierząt i roślin. 23 marca premierę ma kolejny tom serii, pt. "Wiosna"

Untitled design(9).png

"Młodzi przyrodnicy. Wiosna"

Premiera: 23 marca

Tom specjalny pt. „Wiosna” to pierwszy z tomów dotyczących polskiej przyrody podczas kolejnych pór roku, tym razem w odsłonie zdjęciowej! Omówiono w nim mnóstwo przyrodniczych ciekawostek, jakie młody czytelnik ma szansę zobaczyć i znaleźć wiosną.

M0854_Mlodzi_Przyrodnicy_Wiosna_srodek.jpg

Dziecko dowie się, jak i kiedy należy obserwować ptaki, ssaki, owady i inne zwierzęta. Sprawdzi, co się dzieje wiosną w ogrodzie, na łące, nad jeziorem i w ulu. Nauczy się rozpoznawać rodzaje ptasich piór i skorupki jaj, muszle ślimaków i małży oraz wiosenne kwiaty. Przyjrzy się nocnemu niebu na wiosnę i pozna konstelacje, które można wtedy zaobserwować.

M0854_Mlodzi_Przyrodnicy_Wiosna_srodek2.jpg

Dzięki kodom QR nauczy się rozróżniać ptasie odgłosy i rozpozna je podczas spaceru. Książka zawiera też praktyczne wskazówki, np. gdzie zainstalować budkę dla ptaków i urządzić czatownię oraz jak sprawić, by doniczkowa świąteczna choinka przyjęła się w ogrodzie.

M0854_Mlodzi_Przyrodnicy_Wiosna_srodek3.jpg

*opis pochodzi od wydawcy

Książka objęta patronatem magazynu Świerszczyk!

Polecamy!


"Młodzi przyrodnicy. Wiosna"

Autor: Patrycja Zarawska

Dla kogo: nieco starsi 6-12 lat

Wydawnictwo: WILGA

Do kupienia: TU