Mru Mru i Gwiazda

Mru Mru i Gwiazda

Przedstawiamy kolejną część znakomitej serii o przygodach pewnej przesłodkiej niedźwiedziczki o imieniu MRU MRU. Jeśli jeszcze nie zetknęliście się z przygodami Mru Mru od 30 marca macie szansę upolować nową część - MRU MRU i GWIAZDA! 

mru mru i gwiazda-instagram.jpg

Czas gwiazd płynie inaczej niż czas tych, którzy na nie patrzą.. Żadne zwierzę nie ma tyle czasu, by złapać światło gwiazd. Trzecia książka o sympatycznej niedźwiadce Mru Mru, która szuka odpowiedzi na naprawdę ważne pytania.

W tym lesie czasami niedźwiedzie i inne zwierzęta wpatrywały się w gwiazdy. Siedziały i patrzyły, w zupełnej ciszy. Cisza oznacza milczenie, tymczasem w głowie Mru Mru właśnie wtedy pojawiały się wielkie myśli i pytania, które za nic nie chciały zostać w głowie… Czy gwiazda może zgasnąć? Czym jest czas dla gwiazd, a czym jest dla nas?

Kolejne przygody sympatycznej niedźwiadki, to wspaniała okazja do obcowania z mądrą literaturą w pięknej wizualnej oprawie. Seria wydawnictwa Widnokrąg dla najmłodszych, to uczta dla zmysłów. Dzieci zachwycą się główną bohaterką, która w naturalny sposób pomoże im zrozumieć świat. Mru Mru jest niezwykła, inna niż wszyscy. Jej wyjątkowość stanowi jej atut, którym zaskrabia sobie przychylność czytelnika. Wywołuje uśmiech na twarzy i nieodpartą chęć poznania jej dalszych losów. Czy takie będą? Zapewne przekonamy się o tym już wkrótce...

Tymczasem rekomendujemy dla wszytskich dzieci, a w szczególności dla przedszkolaków wspaniałą książkę wyd. Widnokrąg.

Mru Mru i gwiazda. Dla kogo: najmłodsi 3+ 

Mru Mru gwiazda 1.png

Fińska literatura dla dzieci w najlepszym wydaniu.

Książkę polecają:

    

Książka wydana w ramach projektu „Bliskie-dalekie sąsiedztwo„.

Tłumaczenie i druk książki zostały dofinansowane przez FILI-Finish Literature Exchange.

 

Mru Mru gwiazda 2.png

KSIĄŻKA OBJĘTA PATRONATEM MAGAZYNU ŚWIERSZCZYK!

Mru Mru i Gwiazda

wyd. Widnokrąg

Tekst:  Kaisa Happonen
Przekład:  Natalia Nordling
Ilustracje:  Anne Vasko
Liczba stron:  38
Rodzaj:  książka dla dzieci
Oprawa:  twarda
Data premiery: 30 marca 2021
Wiek: Dla przedszkolaków
Cena okładkowa:  34.00 zł

Mru Mru gwiazda 3.png