Niedźwładek

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2023-03-22

„Niedźwładek” to urocza i ciepła historia o pożegnaniu z najbliższymi osobami, o tęsknocie i o tym, że choć już ich tu nie ma, zawsze zostają z nami.

niedzwladek_1200x1200.jpg

„Niedźwładek”

Dziadek Władek to najlepszy dziadek na świecie! Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości ani jego wnuk Michałek, zwany Misiem, ani ulubiony misio Misia, zwany Niedźwładkiem. Cała trójka (dziadek Władek, Misio i Niedźwładek) jest nierozłączna i spędza razem prawie każdą chwilę.

r 1.jpg

Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia, bo okazuje się, że dziadek Władek… odszedł. Dokąd? Do nieba. Początkowo ani Misio, ani Niedźwładek nie podejrzewają niczego złego, bo przecież dziadek Władek często gdzieś chodził, ale zawsze wracał. Tym razem jednak wydarzyło się inaczej… Niedźwładek bierze sprawy w swoje łapki i postanawia wyruszyć śladem dziadka Władka do nieba, by sprowadzić go z powrotem.

r 2.jpg

„Niedźwładek” to ciepła, wzruszająca, ale i pełna cudownego humoru historia o pożegnaniu, ale także o tym, co w naszym życiu pozostawiły po sobie osoby, które odeszły. Ta niezwykła opowieść pokazuje moc wspomnień, bo momenty, które spędzamy z najbliższymi, zostają z nami na zawsze, przechowujemy je w pamięci i w sercu.

r 4.jpg

*opis pochodzi od wydawcy

Książka objęta patronatem magazynu „Świerszczyk”.

Polecamy!

 

„Niedźwładek”

Autorka: Marta Guśniowska

Ilustracje: Ewa Poklewska-Koziełło

Dla kogo: 3-5 lat

Wydawnictwo: WILGA

Do kupienia: TU