Paddington – miś z walizką pełną przygód!

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2023-03-06

Książki o Paddingtonie to klasyka literatury brytyjskiej, która od ponad 60 lat rozpala dziecięce serca. Ta bogato ilustrowana seria wywoła uśmiech na buzi każdego malucha. Już 8 marca swoją premierę będą miały kolejne 4 części serii!

mili_2023_02_23-9496.JPG

Ma puchate serce i chowa kanapkę z marmoladą pod kapeluszem. Wie, że na świecie nie ma nic lepszego niż miła pogawędka z przyjacielem przy kubku kakao. To Paddington, ulubiony niedźwiadek wszystkich dzieci.

Już na początku marca swoją premierę będą miały kolejne części wspaniałych przygód Misia Paddingtona!

Bond_Paddington artysta_500pcx.jpg

„Paddington artysta”

Ile razy trzeba spojrzeć w lustro, żeby zapamiętać własną twarz i namalować autoportret? Paddington szybko się przekonał, że wiele. Zwłaszcza że co chwilę zapominał, jak wygląda. Na szczęście w malowaniu nie zawsze liczy się tylko talent…

Bond_Paddington i jajka wielkanocne_500pcx.jpg

„Paddington i jajka wielkanocne”

Czy poszukiwanie jajek wielkanocnych może się odbyć bez… jajek? Paddington do tego nie dopuści! Przecież naprawienie czekoladowego jaja na pewno nie jest takie trudne. Tym bardziej jeśli ma się pod ręką słoik ulubionej marmolady.

Bond_Paddington idzie po zloto_500pcx.jpg

„Paddington idzie po złoto”

Wyścigi, konkursy, nagrody – Paddington bardzo chce wygrać w zawodach. I z zapasem kanapek z marmoladą rusza do biegu po złoto. Ale czy zwycięstwo jest najważniejsze? Może w grze chodzi przede wszystkim o to, by się starać z całych sił?

Bond_Paddington w zoo_500pcx.jpg

„Paddington w zoo”

Pingwiny jedzą ryby. A lwy? Papugi? Na pewno nie kanapki z marmoladą! Ale czy na pewno? Gdy Paddington wybiera się do zoo, okazuje się, że inne zwierzaki też mają ochotę na ulubiony przysmak niedźwiadka. A z tego mogą wyniknąć nie lada kłopoty…

* opis pochodzi od wydawcy

Przytul Misia dla siebie i swojej rodziny!

Magazyn „Świerszczyk” poleca!

„Paddington – miś z walizką pełną przygód”

Autorzy: Michael Bond, Karen Jankel

Ilustracje: R.W. Alley

Dla kogo: 3-5 lat

Wydawnictwo: ZNAK

Do kupienia: TU

Podczas zakupów skorzystajcie z kodu PADDINGTON, który daje 35% rabatu na zakup wszystkich książek o Paddingtonie w okresie od 6 marca do 26 marca!