Pomelon 2022

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2022-10-13

Pomelon 2022 – plebiscyt na NAPRAWDĘ najlepszą polską zabawkę!

pomelon .jpg

 

Pomelon. Choć nazwa brzmi nieco enigmatycznie, to wkrótce będzie nośnikiem dobrej jakości w branży dziecięcej. Marka POMELODY postanowiła przeprowadzić plebiscyt, w którym docenione zostaną wybrane marki tworzące przemyślane i estetyczne produkty dla dzieci. Nagrodą Pomelona wyróżnione zostaną trzy produkty polskich marek dziecięcych w następujących kategoriach: innowacja, edukacja i sztuka. Nagrody zostaną wręczone w październiku 2022, głosowanie publiczności odbędzie się we wrześniu.

POMELODY na co dzień tworzy w branży dziecięcej i przykłada ogromną wagę do tego, co chce przekazać małemu odbiorcy. Mając świadomość tego, że ich  społeczność to kilkadziesiąt tysięcy rodzin, które cenią sobie opinię marki, chcą polecać im tylko to, z czego sami nie wahaliby się korzystać.

W odpowiedzi na pytania klientów o polecenie wartościowych rzeczy do zabawy, powstała idea nagrody Pomelon.

Zespół POMELODY oraz grupa najlepszych zabawkowych ekspertów przetestuje nadesłane zabawki, by zdecydować, które z nich wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami, dobrą jakością i dbałością o estetykę. Nagroda Pomelona to okazja do promocji marek, które mają dużo do zaoferowania, ale giną wśród masowej produkcji.

Udział marek w konkursie nie wiąże się z żadnymi opłatami, dzięki czemu będzie szeroko dostępny, a sama nagroda uczciwa i transparentna.

Plebiscytowi patronuje Magazyn Świerszczyk!

Zachęcamy do udziału w plebiscycie i oddania głosu TUTAJ