Przygody Basi – nowości

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2022-10-10

Opowieści o Basi i jej codziennych przygodach to świetne historie, by zająć miło czas, ale też, by odpowiedzieć sobie na ważne pytania – czym jest czas, jak to jest być starszą siostrą czy jak poradzić sobie podczas choroby.

 

Przygody Basi – nowości

Basia to pięciolatka z charakterkiem. Razem ze swoja rodziną mieszka w Polsce, chodzi do przedszkola, ma żółwia Kajetana i marzy o posiadaniu psa. To dziewczynka taka jak wiele znanych nam przedszkolaków – dlatego jest taka bliska sercu młodego czytelnika.

Tym razem w najnowszej książce „Basia i skarby” dziewczynka podczas odwiedzin Zamku Królewskiego na Wawelu razem z bratem Jankiem i Stryjem Grzesiem odpowie sobie na pytanie, czym są prawdziwe skarby. Czy to wolny czas? Rodzina? A może gofry?

Książka powstała we współpracy z Zamkiem Królewskim na Wawelu.

Natomiast nowa „Wielka księga przygód. Basia i przyjaciele” to zbiór opowieści o bliskich Basi dzieciach z jej otoczenia. Opowieść o kuzynie Antku, bracie Janku, przyjaciółce z przedszkola Anielce czy kuzynce Luli to historie poświęcone nie tylko codziennym rodzinnym zdarzeniom, ale też emocjom, które towarzyszą dzieciom na co dzień i trzeba stawić im czoło.

Więcej o nowościach książkowych o przygodach Basi dowiesz się ze strony www.basia.com.pl.

*opis pochodzi od dystrybutora

Magazyn Świerszczyk poleca!