Przyjaciel z przyszłości

"Przyjaciel z przyszłości"

"Przyjaciel z przyszłości" to książka, która wyprzedza swoje czasy – dokładnie o 1001 lat… Co by się stało, gdyby twój najlepszy przyjaciel przybył z przyszłości?

Przyjaciel_z_przyszlosci_baner_1200x1200_a.jpg

"Przyjaciel z przyszłości"

Premiera: 14 kwietnia

Jest rok 3020.
Pip@256X#YY.3_7 jest samotna i znudzona. Chodzi do wirtualnej szkoły, nakładając swoje G-Glasses, a do towarzystwa ma tylko kota i papugę, które umieją mówić. Ponieważ na zewnątrz panuje ekstremalny upał i jest powódź, dziewczyna nie może opuścić swojego LivingSpace. Pewnego dnia Pip odkrywa w laboratorium rodziców tajemniczy krąg zielonego światła prowadzący do magazynu w 2019 roku. Tam poznaje chłopca wynalazcę Rahula, który również jest samotny i znudzony.

pzp 1.jpg

Rahul i Pip razem nie są już samotni. Mają jednak całą masę nowych problemów, w tym ukrywanie mówiących zwierząt przed rodzicami Rahula i znalezienie drogi powrotnej do przyszłości. A także – być może – uratowanie świata…

pzp 2.jpg

“Przyjaciel z przyszłości” jest kolejną powieścią przygodową autora bestsellerów Davida Baddiela dla całej rodziny. Ta niesamowicie zabawna opowieść o podróżowaniu w czasie łączy w sobie akcję i humor oraz pokazuje wartość przyjaźni.

*opis pochodzi od wydawcy

Książka objęta patronatem magazynu Świerszczyk!

Polecamy!

 

"Przyjaciel z przyszłości"

Autorzy: David Baddiel

Ilustracje: Steven Lenton

Dla kogo: dla starszych 9+

Wydawnictwo: Lemoniada

Do kupienia: TU