Przyroda to przygoda: Bóbr, Sowa, Las

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2022-11-28

„Bóbr i inne zwierzęta znad rzeki”, „Sowa i inne nocne zwierzęta” oraz „Las i jego mieszkańcy” to trzy nowe tytuły w serii „Przyroda to przygoda” od wydawnictwa Jedność, którym patronuje magazyn Świerszczyk Reporter!

Wyjątkowe książki od wydawnictwa Jedność, które zapraszają na spotkanie z otaczającą nas przyrodą.

W poszczegónych tytułach poznać możemy świat bobrów i innych zwierząt bytujących nad rzeką, zobaczyć świat roślin i zwierząt z bukowego lasu czy zajrzeć do świata sów i innych zwierząt żerujących nocą.

Bliskie rzeczywistości, piękne ilustracje oraz przyjazny dzieciom tekst zawierający mnóstwo wiadomości to prawdziwa gratka dla małych badaczy i miłośników przyrody. 

Na dołączonych do książek płytach CD i pod kodem QR znajdują się interesująco opowiedziane historie, którym towarzyszą odgłosy przyrody. Dzięki temu dzieci poznają otaczający je świat i uczą się wsłuchiwać w jego przebogate dźwięki. 

Książki podzielone są na 13 krótkich rozdziałów. Każdy z nich wraz z odtworzonym nagraniem to wspaniała lekcja przyrody. Może ją przeprowadzić zarówno nauczyciel w szkole lub w przedszkolu, jak i każdy rodzic bądź opiekun w domu.

*opis pochodzi od wydawcy

Książki objęte patronatem magazynu Świerszczyk Reporter!

Polecamy!

 

Przyroda to przygoda: Bóbr, Sowa, Las

Autor: Friederun Reichenstetter

Dla kogo: 3+

Wydawnictwo: JEDNOŚĆ

Do kupienia:

„Bóbr i inne zwierzęta znad rzeki”: TU

„Las i jego mieszkańcy”: TU

„Sowa i inne nocne zwierzęta”: TU