Siedmiomilowe buty

Siemomilowe buty

Premiera DOK Ursynów.jpg

Siemomilowe buty. Czyli jak zorganizować wycieczkę z przedszkolakami

Autor: Ewa Gorzelak

Wydawnictwo: Artur Gorzelak

Rok wydania: 2021

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 230

Format: 15.0 x 21.0 CM

ISBN: 9788395011153

Do kupienia: TUTAJ

Opis książki:

Autorka książki „Siedmiomilowe buty. Jak zorganizować wycieczkę z przedszkolakami”- nauczycielka przedszkola z 35 letnim stażem pracy – dzieli się swoimi doświadczeniami z wychowawcami najmłodszych dzieci tym, jak wprowadzać młodych ludzi w świat turystyki. Książka będąca zbiorem reportaży z odbytych faktycznie 9 wycieczek z dziećmi w wieku 5-12 lat, jest jednocześnie kopalnią wiedzy o odwiedzanych miejscach i ludziach  z tymi miejscami związanych. Prezentuje ciekawe budowle i interesujące obiekty przyrodnicze. Przybliża nam dzieje zwiedzanych miejsc.

Zamieszczane mapy, zdjęcia, zielniki i czytelnie wkomponowane w tekst dobre rady pozwalają opiekunowi w szybki i prosty sposób zorganizować rodzinną czy przedszkolną wycieczkę całkiem blisko-tuż za ogrodzenie domu lub przedszkola lub znaczne dalej do Łodzi, Krakowa, Torunia, Warszawy, w Góry Świętokrzyskie czy Beskidy.

W starannie opracowanej graficznie książce znalazło się też miejsce na ilustracje i rysunki – kolorowanki  do opowiadanych przez autorkę legend.]

*opis pochodzi od wydawcy

KSIĄŻKA OBJĘTA PATRONATEM MAGAZYNU ŚWIERSZCZYK!

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z autorką Ewą Gorzelak! W najbliższą sobotę dnia  11.09.2021 godz. 12.00, miejsce DOK URSYNÓW!

Świerszczyk poleca!

Do nabycia: TU

graf_1.jpg