Trening ciiiiszy dla dzieci

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2023-02-09

Już 14 lutego swoją premierę będzie miała nowa książka wydawnictwa Sensus – „Trening ciiiiszy dla dzieci”. Wraz ze znanym już fanom Pauliny Mechło Móżdżkiem dzieci wspaniale spędzą czas, ucząc się przy tym lepiej zapamiętywać, koncentrować, wyciszać.

FB_post_KS_sen_TRECII_559bd90d8.jpg

„Trening ciiiiszy dla dzieci”

Premiera: 14 lutego

 

Wyciszone dziecko - tak, to naprawdę możliwe!

"Kochanie, proszę, skup się chociaż na chwilę" – od teraz wszyscy rodzice, którym zdarzyło się wypowiedzieć te słowa (czyli prawdopodobnie większość), mają do dyspozycji bezcenną pomoc w postaci tej książki.

slajdy_KS_sen_slider_TRECII_02.jpg

Paulina Mechło, autorka bestsellerów z zakresu treningu umysłu, tym razem zaprasza do zabawy w atrakcyjny sposób uczącej wyciszenia, koncentracji i uważności. Czyli umiejętności, z których nabyciem obarczone nadmiarem bodźców, przykute do ekranów smartfonów i komputerów dzieci XXI wieku mają spore problemy. Zebrane w książce zadania i zabawy są świetną alternatywą dla elektronicznej rozrywki - pokazują, że "analogowy" świat, ten wokół nas, też może być ciekawy, tajemniczy i fascynujący.

slajdy_KS_sen_slider_TRECII_03.jpg

* opis pochodzi od wydawcy

Magazyn „Świerszczyk” poleca!

 

„Trening ciiiiszy dla dzieci”

Autorki: Paulina Mechło, Magdalena Karpińska

Dla kogo: 9-12 lat

Wydawnictwo: SENSUS

Do kupienia: TU

 


O autorkach:


Paulina Mechło — wybitna, skuteczna, uzdolniona i genialna psycholożka, neurokognitywistka i autorka wielu znakomitych książek. Laureatka Nagrody Teofrasta. Współtworzy innowacyjny portal psychologiczno-kulturoznawczy poświęcony zdrowiu psychicznemu.


Magdalena Karpińska — z wykształcenia grafik ze specjalizacją animacja, z zawodu „ukośnik” (łączy zawód marketingowca, grafika, animatora i analityka). Mama, żona i pyra z wyboru. Miłośniczka podróży, pysznego jedzenia, tańca i szukania równowagi w życiu. Często określa siebie jako młodego dorosłego, który pielęgnuje wewnętrzne dziecko. To właśnie dzieci dostarczają jej najwięcej inspiracji do twórczości. W wolnych chwilach maluje obrazy, rzeźbi i pisze bajki dla syna Mikołaja.