W najnowszym numerze

okladka.jpg

Nowy numer dwumiesięcznika „Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki” umili powrót po wakacjach do szkolnych zajęć!

r 1.jpg

Na każdej stronie dzieci znajdą mnóstwo rozwijających aktywności: zabawy słowne, labirynty i inne łamigłówki. Szukanie podpowiedzi do haseł krzyżówki to dodatkowy trening spostrzegawczości.

r 2.jpg

Rebusy, krzyżówki i rymowane hasła specjalnie dla „Świerszczyka” przygotowuje znakomita poetka Małgorzata Strzałkowska. Drobiazgowe i zabawne ilustracje są dziełem artysty Piotra Nagina. To dlatego każdy numer dwumiesięcznika tak przyjemnie się czyta i ogląda.

r 3.jpg

Wczesnojesienne wydanie „Świerszczyka Krzyżówki i łamigłówki” podpowiada pomysły na przyjemne aktywności, zdrowe nawyki i pełne witamin jedzenie. Wypełnianie poleceń przy zadaniach wspiera trening kojarzenia, dobrze jest więc skorzystać z okazji i sprawić, by dobrze kojarzyło się to, co pomaga w zdrowym rozwoju.

r 4 .jpg

Aktywności dobrano tak, by każde dziecko znalazło coś dla siebie, zarówno pod względem tematyki (od historii poprzez przyrodę, obyczaje, pogodę po relacje) jak i stopnia trudności zadań. Najlepiej jest uczyć się poprzez zabawę, która pozwala zarówno osiągać sukcesy, jak i podejmować pewien wysiłek.

r 5.jpg

„Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki” znajdziecie w dobrych sklepach, kioskach i salonikach prasowych!