W najnowszym numerze

okladka_kzyzowki.jpg
Słoneczna pogoda zachęca do zabaw i aktywności na świeżym powietrzu. Nawiązujemy do nich w nowym numerze „Krzyżówek i łamigłówek”.
wiewiory na rowerach.jpg
Krzyżówki i łamigłówki z bieżącego wydania nawiązują do zmian, jakie zachodzą w otaczającym dzieci świecie w kwietniu, maju i czerwcu. W numerze pojawią się więc rowerowe przejażdżki, kwietne łąki i ważne święta: Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka.
koty.jpg
Zabawy i aktywności są doskonałym pretekstem do treningu umiejętności językowych: czytania, pisania i poszerzania słownictwa.
co tu kwitnie.jpg
Oprócz tytułowych krzyżówek w kwartalniku można znaleźć inne zabawy słowne, m.in. wykreślanki i rebusy. Dla urozmaicenia towarzyszą im labirynty, znajdowanki oraz łamigłówki rysunkowe. Każda z zabaw nie tylko dostarcza rozrywki, ale ćwiczy też kompetencje przydatne w szkole i przedszkolu, takie jak spostrzegawczość czy logiczne myślenie
tatko tatus.jpg
Wszystkie aktywności jak zawsze zdobią wesołe, kolorowe i pełne szczegółów ilustracje. Zabawa z każdym numerem „Krzyżówek i łamigłówek”, to nie tylko pożywny pokarm dla młodych szarych komórek, ale też uczta dla oka!
koniec szkoly.jpg
„Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki” znajdziecie w dobrych sklepach, kioskach i salonikach prasowych!
Magazyn dostępny jest również w PAKIECIE PRENUMERAT – w parze z miesięcznikiem „Świerszczyk” lub kwartalnikiem „Świerszczyk Reporter”.