W najnowszym numerze

003135 okladka SwierszczKrzyz 1-24.png
Warto rozruszać szare komórki, by rozpocząć nowy rok z werwą! Do działania zachęcą je zabawy słowne ze stron kwartalnika „Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki”.
r 1.jpg
Zawarte w numerze aktywności i towarzyszące im ilustracje nawiązują do zjawisk pogodowych i świąt, które będą towarzyszyć dzieciom przez pierwsze trzy miesiące roku. Dlatego na łamach wydania znajdą śnieg i bałwanki, ale również pisanki, kurczęta oraz wielkanocne przysmaki.
r 2.jpg
Niepozorne krzyżówki to doskonałe narzędzie wspomagające rozwój umiejętności językowych: zachęcają do nazywania przedstawionych na rysunkach przedmiotów i symboli oraz zapisywania słów.
r 3.jpg
Krzyżówkom towarzyszą inne rodzaje zagadek słownych (rebusy, wykreślanki) oraz zadania wymagające spostrzegawczości (wyszukiwanki, zadania polegające na odnajdywaniu różnic). Na dzieci czeka także kilka labiryntów oraz łamigłówki matematyczne.
r 4.jpg
Każdą stronę wydania zdobią kolorowe, szczegółowe rysunki. Gdy mali amatorzy krzyżówek zmęczą się ich rozwiązywaniem, mogą z powodzeniem oddać się studiowaniu ilustracji. Może znajdą tam ukryte przez rysowników żarty?
r 5.jpg

„Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki” znajdziecie w dobrych sklepach, kioskach i salonikach prasowych!

Magazyn dostępny jest również w PRENUMERACIE!