W najnowszym numerze

Nowy „Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki” jest pełen słownych zagadek i wiosennych aktywności!

003131_okladka_Swierszcz Krzyzowki_3_23_bez.png

W nowym numerze dwumiesięcznika „Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki” znajdziecie ulubione zadania, zabawne hasła i mnóstwo uroczych zwierzaków!

K 1.jpg

Rebusy, krzyżówki, wykreślanki i labirynty nawiązują do wiosennej pogody, rozbudzają ciekawość świata, inspirują do obserwacji przyrody i poszerzania wiedzy.

K 2.jpg

Ten numer dwumiesięcznika idealnie nadaje się do zabrania na majówkę lub piknik z okazji Dnia Dziecka! Jak miło będzie ułożyć się pachnącej łące i rozwiązywać zabawne łamigłówki.

K 3.jpg

Jak w każdym numerze, znajdziecie różnorodną tematykę, dzięki której można poszerzyć słownictwo, poznać nowe wyrazy, przećwiczyć ich pisownię i poczuć zadowolenie wynikające z dobrego rozwiązania zadania.

K 4.jpg

Wykreślanki świetnie uzupełniają naukę sylabizowania, pomagają także w ćwiczeniu koncentracji uwagi i funkcji wykonawczych. Im częściej dziecko sięga po rozwijające zadania, tym lepiej utrwalają się konkretne umiejętności.

K 5.jpg

Każda rozkładówka magazynu to kolejne zaproszenie do ćwiczenia wyobraźni, spostrzegawczości i zdolności kojarzenia. Czyli rozwijania inteligencji i kreatywności!

K6.jpg

„Świerszczyk Krzyżówki i łamigłówki” znajdziecie w dobrych sklepach, kioskach i salonikach prasowych!