W najnowszym numerze

003767_okladka_Labirynty_Wynalazki 1_24.png
W najnowszym numerze magazynu „Świerszczyk Labirynty” oprócz zabawy, treningu spostrzegawczości i ćwiczeń umiejętności manualnych, znajdziecie mnóstwo ciekawostek o wynalazkach, które zmieniły losy ludzkości… lub uprzyjemniły jej życie.
r 1.jpg
Droga do wynalazku wiedzie przez starania, błędy, kolejne podejścia i próby dojścia do rozwiązania dzięki spojrzeniu na problem z innej niż dotychczas strony. Podobnie jest z labiryntami. Ich rozwiązywanie uczy dziecko wytrwałości i pokazuje jak wiele satysfakcji daje ukończenie zadania mimo trudności!
r 2.jpg
Towarzyszące labiryntom polecenia są sformułowane tak, by bez problemów zrozumiał je starszy przedszkolak lub uczeń początkowych klas szkoły podstawowej. Poleceniom towarzyszą podane w takiej samej formie ciekawostki. Dzięki nim dziecko chętniej angażuje się w rozwiązanie zagadek.
r 3.jpg
Ćwiczenia manualne to nie tylko rysowanie i pisanie. Manipulowanie nożyczkami (o zaokrąglonych końcach) i składanie papieru to równie dobry trening dla małych rączek. Potrzeba tylko nieco wysiłku, by zobaczyć wesołego robota!
r 4.jpg
Wciągające labirynty, ciekawe historyjki i piękne, kolorowe ilustracje dostarczają rozrywki, zajmują czas i są ciekawą alternatywą dla tabletu czy telewizora. „Labirynty” pomogą w wyciszeniu i pozwolą na odpoczynek od elektronicznych ekranów.
r 5.jpg

„Świerszczyk Labirynty” znajdziecie w dobrych sklepach, kioskach i salonikach prasowych!

Teraz magazyn dostępny jest również w PRENUMERACIE!