W najnowszym numerze

okladka LAbirynty.jpg
W nowym wydaniu kwartalnika „Świerszczyk Labirynty” wędrujemy po miejskich labiryntach. Odwiedzamy miejsca i budowle charakterystyczne dla miast, poznając przy okazji mnóstwo historycznych (i nie tylko!) ciekawostek.
rozkladowka 1.jpg
W mieście nie zawsze łatwo znaleźć drogę do celu! Tak samo jest w przypadku labiryntów. Przyda się nieco koncentracji, spostrzegawczości i wytrwałości w działaniu. W ćwiczeniu tych ważnych i przydatnych w późniejszym życiu umiejętności pomogą zabawy i łamigłówki z kwartalnika.
rozkladowka 2.jpg
Czy wiecie, że z kanalizacji korzystali już starożytni Rzymianie, na pomysł stawiania rusztowań wpadli antyczni Egipcjanie, a śmieciarki wyjechały na ulice miast dopiero w dwudziestym wieku? „Labirynty” są wręcz naszpikowane ciekawostkami i zaskakującymi faktami!
rozkladowka 3.jpg
Instrukcje do labiryntów są sformułowane w prosty sposób. Dzięki temu bez problemu zrozumie je zarówno starszy przedszkolak, jak i uczeń pierwszych klas szkoły podstawowej. Wciągająca zabawa z labiryntami jest atrakcyjną konkurencją dla spędzania czasu przed (lub nad) elektronicznym ekranem.
rozkladowka 4.jpg
Miłym dodatkiem do labiryntów jest zawarty w każdym numerze model do sklejania. Tym razem na małych czytelników czeka supernowoczesny, dwupiętrowy autobus wycieczkowy. Wycinanie, składanie i sklejanie pozwoli na ćwiczenia zdolności manualnych, a efektem pracy – papierowym autobusem – można bawić się godzinami!
rozkladowka 5.jpg
„Świerszczyk Labirynty” znajdziecie w dobrych sklepach, kioskach i salonikach prasowych.
Teraz magazyn dostępny jest również w PRENUMERACIE wraz z kwartalnikiem „Świerszczyk Znajdź Różnice”.