Współpraca reklamowa

Reklama

Dla „Świerszczyka” pracują nie tylko najlepsi autorzy literatury dziecięcej, ale także zespół specjalistów z zakresu reklamy i marketingu.

Wszystkie osoby i firmy, które chcą dotrzeć do czytelników „Świerszczyka”, jego wydań specjalnych i nowego kwartalnika „Krzyżówki” zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy:

-  dotarcie do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców – czytelników, prenumeratorów, rodziców, nauczycieli i bibliotekarzy z całej Polski, a także użytkowników strony internetowej i fanpejdżu magazynu „Świerszczyk” na Facebooku;

- miejsce w magazynie, do którego czytelnicy wracają wielokrotnie dla ulubionych tekstów, rubryk i gier

- atrakcyjne warunki finansowe i korzystne rabaty;

- kompleksową obsługę pozwalającą na optymalne dobranie formy przekazu:

- elastyczne w doborze formy przekazu.  Poza tradycyjnymi reklamami proponujemy:

Aktywności podporządkowane idei reklamodawcy wykonane przez najlepszych ilustratorów i autorów, temat numeru podporządkowany idei reklamodawcy, gra planszowa promująca produkty reklamodawcy,  scenariusze zajęć podporządkowane idei reklamodawcy (realizowane co miesiąc przez kilka tysięcy nauczycieli w licznych klasach 1-3) i wiele innych

infografika swierszczyk1.jpg

W piśmie znajdują się stałe rubryki, przeznaczone dla odbiorców o różnych zainteresowaniach i na różnym poziomie rozwoju – od przedszkola do końca edukacji wczesnoszkolnej.

Magazyn ukazuje się raz w miesiącu, ale jest kolekcjonowany i użytkowany dużo dłużej – czytelnicy wracają do ulubionych tekstów i gier planszowych, dołączanych do każdego wydania.

Propozycja współpracy reklamowej dotyczy także wydań specjalnych „Świerszczyka” oraz kwartalnika „Krzyżówki” z zagadkami i aktywnościami dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

W szkołach i bibliotekach jeden egzemplarz "Świerszczyka" jest czytany przez dużą liczbę dzieci, co powiększa skutecznie zasięg pisma.

 

Kontakt:

Aleksandra Czerwińska

787 000 225

a.czerwinska@nowaera.pl