W najnowszym numerze

 

okladka.jpg

Już jest! Nowy numer kwartalnika „Świerszczyk Reporter” to 52 strony bogato ilustrowanych tekstów, ciekawostek i żartów, łamigłówek, wyszukanek i krzyżówek, zabaw plastycznych i logicznych, a do tego całkiem nowa gra planszowa.

rozkladowka 1.jpg

W najnowszym numerze magazynu „Świerszczyk Reporter” czeka na Was spotkanie z pingwinami. Te fascynujące ptaki-nieloty chodzą wyprostowane jak człowiek, pływają zwinnie niczym foki i – choć lubią chłód – można je spotkać także w pobliżu równika.

rozkladowka 2.jpg

Jak duży jest pingwin? To zależy od gatunku. Niektóre są malutkie jak kurczak, a inne dorównują wzrostem sześciolatkowi! Dowiecie się, czym różnią się pingwini kuzyni i jak daleko od siebie mieszkają.

rozkladowka 3.jpg

Jak zwykle w rolę reportera wcieli się Świerszczyk Bajetan. Ależ on ma przygody! Może Wy także postanowicie pójść w jego ślady i stać się słynnymi odkrywcami?

rozkladowka 4.jpg

W środku numeru znajdziecie grę dla 2-6 osób. Ta wciągająca zabawa pozwoli Wam poczuć się prawdziwymi superbohaterami, którzy ratują świat. Zaproście kolegów, rodzeństwo lub rodziców do rozgrywki i wspólnie oczyśćcie ocean ze śmieci!

rozkladowka 5.jpg

Pingwiny żyją w najzimniejszych rejonach Ziemi. Jak udaje im się nie zmarznąć? I jeszcze ogrzewać dzieci?! Sprawdzimy, jakie sposoby na rozgrzewkę mają pingwiny, a jakie – ludzie.

rozkladowka 6.jpg

Będzie dużo zadań i łamigłówek, które pomagają ćwiczyć wzrok, spostrzegawczość i logiczne myślenie.

rozkladowka 7.jpg

 

Już teraz szukajcie magazynu „Świerszczyk Reporter” w kioskach, sklepach i salonikach prasowych! 

Bardzo cieszymy się, że walory edukacyjne Świerszczyka Reportera zostały docenione przez kapitułę konkursu organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

XX_NAGRODA.png