W najnowszym numerze

okladka.jpg

W najnowszym numerze magazynu „Świerszczyk Reporter” poznajemy wspaniałe dzikie koty zamieszkujące Afrykę, Azję, Amerykę i Europę.

r 1.jpg

Świerszczyk Bajetan wybrał się w podróż do Afryki, by zrobić wywiad z pewną lwią mamą. Od niej dowiedział się, a teraz przekazuje Czytelnikom, jak się żyje w rodzinie króla zwierząt.

r 2.jpg

W tym wydaniu czai się mnóstwo kocich aktywności! Są wyszukanki, labirynty, krzyżówki, instrukcje rysowania krok po kroku i łamigłówki.

r 3.jpg

W magazynie „Świerszczyk Reporter” jest mnóstwo informacji, podanych w prosty, zrozumiały sposób. Dzięki temu żaden Czytelnik nie będzie miał wątpliwości, gdzie mieszka lew, a gdzie tygrys. Rzetelna wiedza to coś, co tygrysy lubią najbardziej.

r 4.jpg

Gra kartonikowa z kotami w roli głównej umila czas (np. wakacyjnej podróży), pomaga ćwiczyć koncentrację uwagi i pamięć wzrokową, a także zachęca do samodzielnego liczenia.

r 5.jpg

Prócz wielkich dzikich kotów w numerze znajdziecie też dużo informacji o mniejszych kuzynach dachowca. A żeby było jeszcze ciekawiej, twórcy magazynu opracowali rozmaite zabawy, żarty, opowieści i ciekawostki. Mózg lepiej zapamiętuje wiadomości podane w atrakcyjny sposób!

r 6.jpg

„Świerszczyk Reporter” to prawdziwa gratka dla dzieci kochających przyrodę i chcących coraz lepiej rozumieć świat!

Już teraz szukajcie magazynu „Świerszczyk Reporter” w kioskach, sklepach i salonikach prasowych! 

Bardzo cieszymy się, że walory edukacyjne Świerszczyka Reportera zostały docenione przez kapitułę konkursu organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

XX_NAGRODA.png