W najnowszym numerze

Pierwszy w 2024 roku numer kwartalnika „Świerszczyk Reporter” ukaże się 1 kwietnia 2024.

okladka_Reporter.png

W najnowszym numerze magazynu „Świerszczyk Reporter” odkrywamy siłę stada i poznajemy korzyści, jakie daje zwierzętom życie w grupie.

r 1.jpg

Świerszczyk Bajetan dotarł aż na pustynię Kalahari, by porozmawiać z towarzyskimi surykatkami. Z wywiadu dowiecie się, jak wygląda życie ich pustynnej rodziny.

r 2.jpg

W magazynie czeka mnóstwo wiadomości, które zaspokoją ciekawość nawet najdociekliwszych młodych przyrodników! W najnowszym numerze poznacie między innymi „wodzów” zwierzęcych grup – myśliwych, królowe matki i… dzielne babcie.

r 3.jpg

Dla spragnionych zabawy mamy całe STADA zabawnych aktywności! Są krzyżówki, wypatrywanki, znajdowanki, kolorowanki i rysowanie krok po kroku. A wszystko okraszone dodatkową porcją wiedzy o zwierzęcych klanach.

r 4.jpg

Marcin z Lasu opowie, jak podążając za zapachem wytropił ogromne stado żubrów. Czy zgadniecie, ile osobników liczyło?

r 5.jpg

Gdy zdobywaniu wiedzy towarzyszy śmiech, wiadomości zostają w głowie na dłużej! Dlatego w magazynie znajdziecie wesołe memy, żarty i zabawne ilustracje.

r 6.jpg

„Świerszczyk Reporter” to prawdziwa gratka dla dzieci kochających przyrodę i chcących coraz lepiej rozumieć świat.

Już teraz szukajcie magazynu „Świerszczyk Reporter” w kioskach, sklepach i salonikach prasowych lub zamówcie w prenumeracie!


Bardzo cieszymy się, że walory edukacyjne Świerszczyka Reportera zostały docenione przez kapitułę konkursu organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

XX_NAGRODA.png