W najnowszym numerze

Reporter_1_2024_okladka_.png

W nowym numerze magazynu przyrodniczego „Świerszczyk Reporter” odwiedzamy zwierzęta w ich domach. Zaglądamy do norek, dziupli, gniazd, żeremi i nie tylko!

rozkladowka 1 reporter.jpg

Bajetan Hops przeprowadza wywiad z jednym z najlepszych inżynierów świata przyrody. Bóbr zdradza nam sekrety swoich rezydencji leżących na mokradłach.

rozkladowka 2 reporter.jpg

W czasopiśmie znajdziecie moc fascynujących ciekawostek o zwierzakach. Czy wiecie który zwierzak buduje sobie podziemne wille z basenem, a który zatyka wejście do swojej norki… pupą?!

pomocowo.jpg

„Świerszczyk Reporter” uczy wrażliwości na dobrostan zwierząt i szerzej – środowiska przyrodniczego. W aktualnym wydaniu podglądamy, jak przebiegła akcja ratowania małego szopa pracza.

LAbiryntowo.jpg

Na małych czytelników jak zawsze czeka też porcja ekscytujących zabaw i aktywności. Gimnastyce szarych komórek sprzyjają piękne ilustracje nawiązujące do świata natury.

Roslinkowo.jpg

Czasopismo dostarcza wiedzy nie tylko o zwierzętach: ich życiu i zwyczajach. Dzieci poznają także wiele interesujących faktów o roślinach i ekologii. Wszystkie ilustrują starannie dobrane zdjęcia.

Komiksowo.jpg

Kiedy zdobywaniu wiedzy towarzyszy śmiech i humor, wiadomości mają szansę zostać w głowie na dłużej! Dlatego w „Reporterze” oprócz komiksów oraz memów znajdziecie też mnóstwo zabawnych rysunków i dowcipnych komentarzy w „dymkach”.

Marcin z lasu.jpg

„Świerszczyk Reporter” to prawdziwa gratka dla dzieci kochających przyrodę i chcących coraz lepiej rozumieć świat. Już teraz szukajcie nowego numeru w kioskach, sklepach i salonikach prasowych lub zamówcie kwartalnik w pakiecie prenumerat!


Bardzo cieszymy się, że walory edukacyjne Świerszczyka Reportera zostały docenione przez kapitułę konkursu organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

XX_NAGRODA.png