W najnowszym numerze

W pierwszym tegorocznym numerze magazynu „Świerszczyk Znajdź Różnice” wędrujemy po mieście i podglądamy żyjące w nim zwierzęta.
003768 okladka ZnajdzRoznice 2-24bezkoduHR.jpg
Na łamach kwartalnika obserwujemy zwierzaki, które towarzyszą ludziom w miastach: te będące domowymi pupilami oraz te żyjące dziko w parkach, kanałach i… śmietnikach.
rozkladowki 6-7.jpg
Sympatyczne stworzonka zachęcają i angażują w zabawę, która oprócz zapewnienia rozrywki, pozwala na ćwiczenie pamięci wzrokowej i spostrzegawczości. Te umiejętności będą przydatne w późniejszej nauce w szkole!
rozkladowka 16-17.jpg
Zadania z kwartalnika wymagają posługiwania się pisakiem, stanowią trening małej motoryki i koordynacji ręka-oko, czyli kolejnych kompetencji niezbędnych dla harmonijnego rozwoju dziecka. Nad warstwą merytoryczną pisma czuwa Monika Hałucha, redaktorka merytoryczna publikacji Nowej Ery dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
rozkladowka 20-21.jpg
Kolorowe ilustracje zawierają dużą liczbę szczegółów i sprzyjają skupianiu uwagi na dłuższą chwilę. To szczególnie ważne, gdy dziecko ma na co dzień styczność z migoczącymi ekranami. Analogowa zabawa pozwala na wycieszenie i uspokojenie emocji.
rozkladowka 36-37.jpg
Zabawne, zrozumiałe także dla młodszych dzieci, polecenia do zadań m.in. uczą rozpoznawania gatunków. Część łamigłówek pozwala też na trening użycia określeń miejsca („obok”, „pod”, „nad”).
rozkladowka 42-43.jpg

„Świerszczyk Znajdź różnice” znajdziecie w dobrych sklepach, kioskach i salonikach prasowych!

Kwartalnik jest dostępny również w PRENUMERACIE!