Scenariusze lekcji 2021

Scenariusz do numeru 12/2021

W grudniowym numerze "Świerszczyka" przygotowujemy się do świąt. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Bogusławę Arkuszyńską.

Scenariusz do numeru 11/2021

W listopadowym numerze "Świerszczyka" zaglądamy w przeszłość i zastanawiamy się, dlaczego jest ważna. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Annę Omilianowską.

Scenariusz do numeru 10/2021

W październikowym numerze "Świerszczyka" zachwycamy się jesiennymi (i nie tylko jesiennymi!) owocami i warzywami. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Małgorzatę Szewczyk. 

Scenariusz do numeru 9/2021

We wrześniowym numerze "Świerszczyka" zajmujemy się tym, czego nie sposób znaleźć w internecie. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Małgorzatę Szewczyk.

Scenariusz do numeru 6/2021

W numerze 6/2021 roi się od fascynujących owadów. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Małgorzatę Szewczyk.

Scenariusz do numeru 5/2021

W numerze 5/2021 podziwiamy sztukę filmową. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Małgorzatę Szewczyk.

Scenariusz do numeru 4/2021

W numerze 4/2021 kwitną łąki i ogrody! Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Martę Polsakiewicz.

Scenariusz do numeru 3/2021

W numerze 3/2021 jest wiosennie i świątecznie! Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Elżbietę Gyzińską.

Scenariusz do numeru 2/2021

W numerze 2/2021 zajmujemy się zabawkami. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Joannę Połeć.

Scenariusz do numeru 1/2021

W numerze 1/2021 witamy Nowy rok. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Elżbietę Gyzińską i dostosowany do potrzeb nauki zdalnej.