Scenariusze lekcji 2022

Scenariusz do numeru 12/2022

W grudniowym „Świerszczyku” nie możemy doczekać się świąt! Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Bożenę Kotasińską. 

Scenariusz do numeru 11/2022

W listopadowym numerze "Świerszczyka" zastanawiamy się, co to znaczy "być odważnym". Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Klaudię Wójcicką. 

Scenariusz do numeru 10/2022

W październikowym numerze "Świerszczyka" zanurzamy się w świat jesiennej przyrody... Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Klaudię Wójcicką. 

Scenariusz do numeru 9/2022

We wrześniowym numerze "Świerszczyka" wracamy do szkoły i poznajemy nowych kolegów. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Klaudię Wójcicką. 

Scenariusz do numeru 6/2022

W czerwcowym numerze "Świerszczyka" odkrywamy radość płynącą z tańca. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany
przez Olgę Kwil-Górniak.

Scenariusz do numeru 5/2022

W majowym numerze "Świerszczyka" zachwycamy się dziełami sztuki i czerpiemy radość z tworzenia. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Małgorzatę Szewczyk. 

Scenariusz do numeru 4/2022

W kwietniowym numerze "Świerszczyka" szukamy pierwszych oznak wiosny i szykujemy się do świętowania. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Klaudię Wójcicką.

Scenariusz do numeru 3/2022

W marcowym numerze "Świerszczyka" piszemy o świecie po brzegi wypełnionym dźwiękami. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Klaudię Wójcicką.

Scenariusz do numeru 2/2022

W lutowym numerze "Świerszczyka" piszemy o korzyściach ze współpracy. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Bożenę Kotasińską. 

Scenariusz do numeru 1/2022

W styczniowym numerze "Świerszczyka" snujemy plany na Nowy Rok. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Elżbietę Gyzińską.