Scenariusze lekcji 2023

Scenariusz do numeru 6/2023

W czerwcowym numerze "Świerszczyka" poznajemy siłę i radość drzemiącą w piosenkach. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Bogusława Polcyn.

Scenariusz do numeru 5/2023

W majowym numerze gramy razem w klasy i kolory. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Bożena Kotasińska.

Scenariusz do numeru 4/2023

W kwietniowym numerze odkrywamy tajemnice kosmosu. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Klaudia Wójcicka.

Scenariusz do numeru 3/2023

W marcowym numerze "Świerszczyka" szukamy pierwszych oznak wiosny i przygotowujemy się do świąt. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Bożenę Kotasińską.

Scenariusz do numeru 2/2023

W lutowym numerze "Świerszczyka" poznajemy różne zawody. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Klaudię Wójcicką.

Scenariusz do numeru 1/2023

W styczniowym "Świerszczyku" poznajemy różne postacie śniegu i lodu. Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Klaudię Wójcicką.