Dom pod Zwariowaną Żabą

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 11.05.2026

Podziel się

Nowość od Wydawnictwa Literatura! „Dom pod Zwariowaną Żabą” to ciepła, pełna humoru historia, która pokazuje, że nawet największy codzienny rozgardiasz może być początkiem niezwykłych przygód i pięknych relacji.

okładka babcie.jpg
„Dom pod Zwariowaną Żabą
Premiera: maj 2026

Zwierzęta kochają Dom pod Zwariowaną Żabą, bo czują się tu jak… w domu! Właściciele Domu pod Zwariowaną Żabą przyjmują pod swój dach kolejnych nowych zwierzęcych lokatorów, a łącznie jest ich tylu, że nie ma co wymieniać, lepiej zajrzyjcie na początek książki, gdzie na kilku stronach znajdziecie ich portrety.


Miłosc3.jpg

Jak się domyślacie – jest tu zawsze wesoło, gwarno, dni aż puchną od zdarzeń. Puchnie też głowa pana domu – Juliana, samej Basi i jej taty. Przy takiej ilości charakterów – naprawdę można zwariować!

 
Miłosc4.jpg

*opis pochodzi od wydawcy

Książka pod patronatem magazynu „Świerszczyk”!

Polecamy!

 

„Dom pod Zwariowaną Żabą”

Autorka: Anna Czerwińska-Rydel

Ilustracje: Nika Jaworowska-Duchlińska

Dla kogo: 8+

Wydawnictwo: LITERATURA

Do kupienia: TU

Podziel się