Wyniki konkursu

Wyniki konkursu

Oto lista laureatów konkursu z numeru październikowego "Królestwo jesieni”

Oto lista laureatów konkursu z numeru październikowego "Królestwo jesieni”

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom i laureatom i prosimy o odrobinę cierpliwości. 
Do zobaczenia w kolejnym „Świerszczyku”!

Gry wydawnictwa „Egmont” otrzymają:

 

  1. Mateusz Pełka, Bełchów
  2. Hanna Sokołowska, Kamieniec Wrocławski
  3. Wojciech Berłowski, Plewiska
  4. Bartosz Kowalski, Piotrków Trybunalski
  5. Zuzanna Brzezińska, Warszawa
  6. Wiktoria Banaś, Dębica
  7. Helena Hryniewicz, Poznań
  8. Hubert Dziki, Gostkowo
  9. Maja Głuszek, Brody
  10. Zuza Leszczyńska, Nędza
  11. Kazimierz Paprocki, Siedlce
  12. Gaia i Ryszard Winnik, Zwierzyniec
  13. Antonina Urbańska, Myszków
  14. Julia Betcher, Wielbrandowo
  15. Filip Smoczyński, Sarnów
  16. Ewa Gert, Łaziska Górne
  17. Zuzanna Boczkowska, Warszawa
  18. Julia Żbik, Katowice
  19. Bartłomiej Górecki, Oleszyce
  20. Janek Żołnierzak, Ruchna
  21. Karina Klimas, Lubień
  22. Laura i Kinga Misiewicz, Warszawa
  23. Michał Barełkowski, Wągrowiec
  24. Natalia, Marika i Adrian Kuśnierek, Kościan
  25. Jaśmina Patryka, Jaworzyna Śląska
  26. Sonia Grela, Łęk
  27. Szymon i Mateusz Michałkowie, Osielsko
  28. Alicja Balcerak, Bydgoszcz
  29. Ula i Adela Góreckie, Poznań
  30. Frania i Józek Gałęziowscy, Kraków
  31. Emilia Hoder, Dankowice
  32. Kinga Grodecka, Kraków
  33. Maja Stańczyk, Nędza
  34. Agata i Patryk Haczykowscy, Sochaczew
  35. Laura Waśniewska, Elbląg
  36. Karol Baranowski, Warszawa
  37. Julia Kowalik, Lublin
  38. Ola i Agata Lemańczyk, Konarzyny
  39. Aniela Szabłowska, Warszawa
  40. Zosia Wójcik, Kraczkowa
  41. Odin Łada, Liszki
  42. Mikołaj Stachurski, Słupsk
  43. Milena Mazanik, Nadolice Wielkie
  44. Jakub Burgyan, Poznań
  45. Zofia Czorek, Warszawa
  46. Ola i Tymon Kostanowicz, Lubin
  47. Ania Ptak, Chełm
  48. Joanna i Michał Czapliccy, Szczytno
  49. Rafał Remsza, Marki
  50. Aurelia Kozłowska, Wrocław

Specjalną nagrodę od redakcji otrzymają dzieci  z przedszkola "Błękitna Sówka" w Bielsku-Białej

 Archiwalne wydania "Świerszczyka" i „Świerszczyka Reportera”  oraz dyplomy powędrują na adres przedszkola.

 

 

 

Poniżej lista laureatów konkursu jesiennego, „Październik” z magazynu "Świerszczyk Reporter" 3/2021
Nagrodę składającą się z książki „Macierzanek”, zestawu plastycznego Fiorello oraz zestawu klocków Blocków otrzymają:

 

  1. Oliwia Kisiel, Cynków
  2. Antoni Głuszkowski, Kobyłka
  3. Kornelia Błażejczyk, Łazy
  4. Marion Zając Sirvania, Lubomia
  5. Anastazja Kajdan, Ryczów
  6. Jagódka i Helenka Dorociak, Warszawa
  7. Alicja Krupińska, Legionowo
  8. Helenka Rasz, Poznań
  9. Julia Wasilewska, Łask
  10. Witold Służałek, Czeladź