Wyniki konkursu

Wyniki konkursu

Oto lista lauretów konkursu z numeru 5/2020:

Niżej znajdziecie listę laureatów konkursu z numeru majowego "Urodziny Świerszczyka".
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom i laureatom i prosimy o odrobinę cierpliwości. Nagrody na pewno do Was dotrą, tyle tylko, że teraz, w tym trudnym dla nas momencie, ta droga może im zająć więcej czasu, niż zwykle.
Do zobaczenia w kolejnym „Świerszczyku”!

 

Własnoręcznie wybrane zestawy świerszczykowych książek otrzymają:

 

  1. Wiktoria Motyka, Niedomice
  2. Oliwia Bańkowska, Żory
  3. Lena Maślankowska, Płock
  4. Aleksandra Weiman, Pniewy
  5. Antoś Saczywko, Komianki
  6. Jan Adamik, Wodzisław Śląski
  7. Jagoda Adamus, Bobrowice
  8. Maja i Mikołaj Radwańscy, Gdynia
  9. Dorota i Piotr Janeccy, Gliwice
  10. Julia Szlęk, Zabludów
  11. Hania Lisiecka, Mnichowo
  12. Maja Bogusz, Olsztyn
  13. Emilia Czabaj, Grodków
  14. Zuzanna Wójcik, Gdańsk
  15. Leon Haraźny, Wroclaw
  16. Zofia Wąsiewicz, Nowy Zagór
  17. Zuzanna Karaś, Kraków
  18. Anna Florczak, Dłutów
  19. Ania Walczak, Wrocław
  20. Artur Bonenberg, Kraków
  21. Szymon i Łukasz Joniec, Laskowice
  22. Hanna Wyleżoł, Wrocław
  23. Bartłomiej Nosal, Dębno
  24. Emilka Zakrzewska, Warszawa
  25. Hania Kosteczka, Siewierz
  26. Aleksander Stefanek, Rybnik
  27. Marta Kozień, Smardzowice
  28. Natalia Socha, Kraków
  29. Agnieszka Fot, Gdańsk
  30. Wanda Osińska, Gdańsk
  31. Zofia Radziejewska, Jaworzno
  32. Hanna Walińska, Zduńska Wola
  33. Nina Kowalska, Kostomłoty
  34. Sandra Gasowska, Bobrowice
  35. Felicja i Tymon Koniuszewscy, Warszawa
  36. Gabriela Nowicka, Warszawa
  37. Maja Litewka, Kraków
  38. Ewa Gonsiorczyk, Mysiadło
  39. Julina Miniszewski, Bydgoszcz
  40. Agnieszka Sarnowska, Toruń
  41. Tomasz Kotyrba, Rybnik
  42. Dorian Nowak, Chorzów
  43. Hanna i Jakub Kołacz, Warszawa
  44. Zosia Różyk, Prace Duże
  45. Barbara Grabowska, Liszki
  46. Aleksandra Murgrabia, Szczecin
  47. Natalia i Michał Czyrny
  48. Anna Baranowska, Warszawa
  49. Marysia Kostrzębska, Wrocław
  50. Marta Wesołowska, Zbludowice
  51. Inka Arek, Brzeg
  52. Iga i Klara Drzewieckie, Mielenko
  53. Agnieszka Gołyżniak, Nowy Sącz
  54. Weronika Wróblewska, Częstochowa
  55. Lena Waszak, Dąbie Kujawskie
  56. Zuzanna Lempa, Lubliniec
  57. Tymon Maj, Radziszów
  58. Marta Piętka, Łańce
  59. Hanna Bronk, Słupsk
  60. Hania i Stanisław Krawczyk, Kraków
  61. Tola Milka, Katowice
  62. Ignacy Gruchlik, Tychy
  63. Ewa i Cezary Drygas, Raszków
  64. Milena Ziemlińska, Gostyń
  65. Irena Bagdasaryan, Skierniewice
  66. Małgorzata Pawłowska, Komorniki
  67. Natalia Zadura, Warszawa
  68. Klara Marchlewska, Warszawa
  69. Milena Ziomkowska, Gdańsk
  70. Tosia Chomańska, Bartąg
  71. Maja Podbielska, Chmielno
  72. Klaudia Tomaszewska, Fabianki
  73. Gniewomir Kaczmarek, Poznań
  74. Jakub Frankowski, Lublin
  75. Ludwig Książek, Chocznia