Wyniki konkursu

Wyniki konkursu

Oto lista lauretów konkursu z numeru 4/2020:

Niżej znajdziecie listę laureatów konkursu z numeru kwietniowego "Ptasie spotkanie".
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatkom i laureatom i prosimy o odrobinę cierpliwości. Nagrody na pewno do Was dotrą, tyle tylko, że teraz, w tym trudnym dla nas momencie, ta droga może im zająć więcej czasu, niż zwykle.
Do zobaczenia w kolejnym „Świerszczyku”!

 

Komiks "Pszczółka" otrzymują:

 

  1. Jakub Januszkiewicz z Warszawy

  2. Matylda Stachurska ze Słupska

  3. Grześ Kwatkowski z Kobylanki

  4. Felicja Koniuszewska z Warszawy

  5. Antonina Szewczyk z Nowego Sącza

  6. Hanna Danielewicz ze Ślemienia

  7. Natalia Czyrny z Kobyłki

  8. Jerzy Kowalczyk z Poznania

  9. Celinka Zadrożna z Warszawy

  10. Dorotka Cuber z Wyrów

 

 

Komiks "Ryjówka przeznaczenia" otrzymują:

 

  1. Barbara Irla z Puszczykowa

  2. Sara Michalik z Krakowa

  3. Krzysztof Marszałkiewicz ze Swarzędza

  4. Jan Cetera z Oleśnicy

  5. Magdalena Ziarek z Olsztyna

  6. Aleksandra Pęza z Łap

  7. Nina Wąsek z Kiełczowa

  8. Franciszek Woźniak z Siechnic

  9. Kornel Kielak z Olsztyna

  10. Wiktoria i Antosia Gawin z Dębów Wielkich

 

Komiks "Jaś Ciekawski". Podróż przez dżunglę" otrzymują:

 

1. Hania i Filip Jaszczyk z Gdyni

2. Agata i Tomasz Czapla z Gdańska

3. Helena i Korneli Siekacz z Żegociny

4. Jan Sawa z Kielc

5. Urszula Osuch z Kielc

6. Maja i Jola Hojda z Łapiguza

7. Barbara Romanowska z Zielonej Góry

8. Szymon Majgier z Ciechowic

9. Emilia Migdał z Lublina

10. Igor Szałek z Częstochowy

 

 

Komiks "Miś Zbys" otrzymują:

 

1. Hanna Szyłańska z Gdańska

2. Maksymilian Zybert z Barczewa

3. Fabian Sojka z Boguszyc

4. Julian Zieliński z Krakowa

5. Mateusz Samojednik z Rzeszowa

6. Weronika Czajor z Iwonicza Zdrój

7. Hanna Moczała z Koszalina

8. Helena Gierach z Poznania

9. Iga Martyniak z Dąbrowy Górniczej

10. Lena Prawda ze Stalowej Woli

 

Komiks "Hotel Dziwny" otrzymują:

 

1. Marta Misiewicz ze Szczecina

2. Kajetan Kukuła z Dąbrowy Górniczej

3. Zuzanna Kaziniec z Olsztyna

4. Dorota Maga - Buryś z Wrocławia

5. Kalina Knapik z Pleśni

6. Szymon Joniec z Lasowic Wielkich

7. Aleksandra Hermanowicz z Warszawy

8. Alicja Stokłosa z Bochni

9. Barbara Skotnicka z Opola

10. Michalina Tarlach z Człuchowa