Dlaczego warto kupować Świerszczyk

Świerszczyk Reporter

Świerszczyk Reporter - NOWY!

Poznajcie nowy magazyn przyrodniczy dla dzieci w wieku 6-9 lat – pismo przygotowane przez redakcję „Świerszczyka”, ale zupełnie od „Świerszczyka” inne!

Jesienne konkursy w wydaniu 3!

Ach, ten nasz Bajetan! W wydaniu 3 Reportera przygotował dla Was, aż 3 konkursy! W każdym miesiącu inne nagrody. Szczegółów szukajcie w magazynie. Co miesiąc wygrywa 10 osób!

Dwa magazyny w jednej prenumeracie!

„Świerszczyk” i „Świerszczyk Reporter” są dostępne w atrakcyjnej opcji prenumeraty. Wybierz niższą cenę, dostęp do Strefy Prenumeratora i wiele innych korzyści.

Świerszczyk poleca

15 Festiwal SPUTNIK NAD POLSKĄ !

15-ty „Sputnik” (w j. rosyjskim oznacza „towarzysza podróży”), zabierze nas na filmowy lot po orbicie klasycznych rosyjskich dzieł i najnowszych filmów z udziałem prawdziwych gwiazd.

Czy ryby piją wodę?

Garść anegdot i ogrom naukowych faktów od najpopularniejszej i najbardziej uznanej polskiej lekarki weterynarii, w przewrotny i humorystyczny sposób zilustrowanych przez Joannę Żero.

Jesteś prawdziwym przyacielem, Pinku!

Już jest! Druga część bestsellera o przygodach niebieskiego stworka! Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku! Książka o relacjach z rówieśnikami dla dzieci i rodziców trochę też

Tilda i kurzołek

Wyobraźcie sobie, że każde ziarenko kurzu to aniołek. Aniołek-kurzołek, który ma moc przypominania tego, co zapomniane…

Sposób na Koronaświrusa!

Wydawnictwo Literatura prezentuje niezwykłą książkę o Koronawirusie, a właściwie Koronaświrusie! Czy Tomek zniszczy okropnego wirusa? Pandemia przedstawiona oczami dziecka... Uwaga, wciąga!

Elektryzujące gry logiczne

Poznajcie nowy wymiar zabawy! Fani planszówek będą zachwyceni. Książkogra wyd. Adamada to pozycja, która oferuje 8 gier logicznych przygotowanych przez profesora Goryla. Spróbujcie.

Nasza oferta

Cofnijmy się w czasie!

Przedstaw dziecku Polskę, jakiej nie poznało. Opowiedz o ludziach, którzy ją zmienili i wydarzeniach, o których nie można zapomnieć. Wybierz książki skrywające niesamowite historie i piękne ilustracje.

Kup prenumeratę

Dołącz do 50 000 czytelników Świerszczyka

Prenumerata regularna
8,90
cena za 1 egz.
 • taniej niż w kiosku
 • darmowa przesyłka
 • w każdym numerze gra planszowa
Prenumerata z dostępem do Strefy Prenumeratora
11,50
cena za 1 egz.
 • dostęp do Strefy Prenumeratora
 • taniej niż w kiosku
 • darmowa przesyłka
 • w każdym numerze gra planszowa
Prenumerata z dostępem do Strefy Prenumeratora i książką
12,50
cena za 1 egz.
 • dostęp do Strefy Prenumeratora
 • książka do wyboru
 • taniej niż w kiosku
 • darmowa przesyłka
 • w każdym numerze gra planszowa

Warto przeczytać

Kotek Mamrotek i regulator chęci

Wspaniała pomoc dla rodziców, którzy zbyt często słyszą: "Kuuuuup mi to!". Książka, nad którą można chichotać, zastanawiać się i rozmawiać o tym, co w życiu ważne.

Strefa nauczyciela

Nauka staje się przyjemnością! Wejdź do strefy nauczyciela i pobierz scenariusze lekcji przygotowane przez naszych ekspertów.