Dlaczego warto kupować Świerszczyk

Świerszczyk Reporter

Nowe czasopismo

Poznajcie nowy magazyn przyrodniczy dla dzieci w wieku 6-9 lat – pismo przygotowane przez redakcję „Świerszczyka”, ale zupełnie od „Świerszczyka” inne!

Konkurs wakacyjny w wydaniu 2!

Nasz zielony Reporter uwielbia konkursy. Lubi też fotografować. Hmm... A jakby połączyć tak te dwie aktywności? Wejdź i przekonaj się co z tego wyniknie. Moc zabawy, śmiechu i nagród - gwarantowana!

Dwa magazyny w jednej prenumeracie!

„Świerszczyk” i „Świerszczyk Reporter” są dostępne w atrakcyjnej opcji prenumeraty. Wybierz niższą cenę, dostęp do Strefy Prenumeratora i wiele innych korzyści.

Świerszczyk poleca

Proste zagadki dla dzieci

Proste zagadki powstały, by wspomagać rozwój mowy oraz umiejętności poznawczych dzieci w wieku od 3 do 4 lat. Rozwijają wyobraźnię dziecka, uczą wnioskowania i logicznego myślenia.

Poradnik młodych ratowników Ziemi

Przeznaczone dla młodych czytelników kompendium w formie książki obrazowej, dotyczące całego kompleksu zagadnień związanych z biologią, ekologią, ochroną środowiska oraz zmian klimatycznych.

Rozpoznaję Ptaki

Pakujcie plecaki i wyruszajcie w plener! Dzięki książce „Młodzi Przyrodnicy. Rozpoznaję ptaki” mali miłośnicy przyrody poznają fascynujące ciekawostki o ptakach i nauczą się rozpoznawać je w terenie.

MACIERZANEK

Wierzcie lub nie – ale Macierzanek to prawdziwy skarb! Bo z tego Macierzanka to leśny lekarz, leśny aptekarz, leśne pogotowie ratunkowe, a nawet i coś więcej.

ELFINKI

Prawdziwie ELFIA historia! W kinach już od 9.07.2021! Świerszczyk zaprasza na seans. Film ELFINKI to gwarancja dobrej zabawy. Sprawdźcie sami.

MRUCZANDO

Mruczenie pewnego kota imieniem Dzbanek może być bardzo inspirujące. Poznajcie losy mieszkańców niewielkiej, dwupiętrowej kamienicy ...

Nasza oferta

Detektywi, do dzieła!

Wciągający kryminał to idealna lektura na letnie dni. Oto najlepsze serie detektywistyczne dla dzieci - w promocyjnych cenach, niższych nawet o 20 proc.!

Raj dla miłośników klocków

Dla młodszych i starszych, w zestawach i solo - klocki sprawią radość wszystkim młodym konstruktorom i konstruktorkom. Sprawdź, ile teraz kosztuje zestaw, o którym marzy Twoje dziecko!

Kup prenumeratę

Dołącz do 50 000 czytelników Świerszczyka

Prenumerata regularna
8,90
cena za 1 egz.
 • taniej niż w kiosku
 • darmowa przesyłka
 • w każdym numerze gra planszowa
Prenumerata z dostępem do Strefy Prenumeratora
11,50
cena za 1 egz.
 • dostęp do Strefy Prenumeratora
 • taniej niż w kiosku
 • darmowa przesyłka
 • w każdym numerze gra planszowa
Prenumerata z dostępem do Strefy Prenumeratora i książką
12,50
cena za 1 egz.
 • dostęp do Strefy Prenumeratora
 • książka do wyboru
 • taniej niż w kiosku
 • darmowa przesyłka
 • w każdym numerze gra planszowa

Warto przeczytać

Kotek Mamrotek i regulator chęci

Wspaniała pomoc dla rodziców, którzy zbyt często słyszą: "Kuuuuup mi to!". Książka, nad którą można chichotać, zastanawiać się i rozmawiać o tym, co w życiu ważne.

Strefa nauczyciela

Nauka staje się przyjemnością! Wejdź do strefy nauczyciela i pobierz scenariusze lekcji przygotowane przez naszych ekspertów.