Chatka w sercu lasu. Gaja z Gajówki. Tom 1

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2023-08-23

Czy życie w środku lasu musi być nudne? Nic bardziej mylnego! Pewna rezolutna dziewczynka o szczególnym poczuciu humoru szybko wam to udowodni. Poznajcie Gaję!

gaja_grafika2.jpg

„Chatka w sercu lasu. Gaja z Gajówki. Tom 1”

Premiera: 23 sierpnia

Gaja to siedmiolatka, która wraz z rodzicami mieszka w leśniczówce w samym sercu lasu, wśród drzew i dzikich zwierząt! Życie w takim miejscu na pierwszy rzut oka może się wydawać zupełnie nieciekawe. Gaja jednak odkryje przed wami uroki tego zielonego zakątka! Okazuje się, że nawet w spokojnym lesie niespodziewanie mogą zjawić się złodzieje drzew, leśniczówką może wstrząsnąć potężny orkan, a opuszczony wiejski cmentarzyk może stać się scenerią strasznych historii o duchach! 

Gaja zaczyna również swoją pierwszą przygodę ze szkołą. Nie jest to jednak zwykła szkoła. Dziewczynka wraz z rodzicami uczy się w domu. I nie byłby to taki zły pomysł, gdyby nie drobny szczegół… JEST TU SAMA JAK PALEC! Lekcje wymyślane przez mamę są najlepsze na świecie (Gaja dowie się, kim jest Astrid Lindgren, gdzie jest Sztokholm i który włoski artysta zamiast nosów malował ziemniaki), lecz czy to zastąpi potrzebę posiadania prawdziwych przyjaciół?

gaja_okladka_300_dpi.jpg

Seria książek o Gai z Gajówki to zabawne, pełne uroku opowiadania, które przeniosą czytelników do pachnącego lasu! Ta mała piegowata dziewczynka pokaże swoje pełne małych cudów codzienne życie, pachnące smażonym dżemem dyniowym i po brzegi wypełnione miłością oraz bliskością ukochanej rodziny.

*opis pochodzi od wydawcy

Magazyn „Świerszczyk” poleca!

Zachęcamy rownież do śledzenia naszych profili na Facebooku oraz Instagramie - niebawem pojawią się tam ciekawe konkursy związane z premierą książki!

 

„Chatka w sercu lasu. Gaja z Gajówki. Tom 1”

Autorka: Anna Włodarkiewicz

Ilustracje: Kasia Piątek

Dla kogo: 6 - 8 lat

Wydawnictwo: ŚWIETLIK

Do kupienia: TU