Mała Tarmosia

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2023-08-21

Magazyn „Świerszczyk” zaprasza do lektury książeczek z nowej serii od wydawnictwa Agora dla dzieci! „Mała Tarmosia" to ciepłe i zabawne opowieści dla małych miłośników przyrody.

04_male_Tarmosie_1200x1200 _swierszczyk.jpg

Seria: Mała Tarmosia

Premiera: 23 sierpnia

 

Jak tu nie kochać borsuków?! Nie da się! Są piękne, mądre i zabawne!

Tarmosia 2 -  Czy borsuki się bawia - ilustracja4.jpg

 

Poznajcie Małą Tarmosię – sympatyczną borsuczkę, jej niezwykłą rodzinę i leśnych przyjaciół. „Mała Tarmosia. Co w norze piszczy?”„Mała Tarmosia. Czy borsuki się bawią?” to pierwsze części nowej serii Tomasza Samojlika, powstałe z myślą o młodszych dzieciach. 

Tarmosia - Co w norze piszczy -ilustracja 5.jpg

Przepięknie zilustrowane przez Anię Grzyb opowiadania pozwolą przedszkolakom przeżyć niezapomniane przygody, poznać zwyczaje dzikich zwierząt oraz zachęcą do wspólnej zabawy!

Co w norze piszczy - okladka.jpg

„Mała Tarmosia. Co w norze piszczy?”

Borsuczka Tarmosia jest ciekawa świata, lubi zawierać nowe znajomości i uwielbia spać. Tylko jak tu zasnąć, kiedy poza pochrapywaniem dziadka, za ścianą słychać niepokojące dźwięki? Czy to możliwe, że w borsuczej norze straszy? A może nie ma się czego bać?

Czy borsuki się bawią -okladka.jpg

„Mała Tarmosia. Czy borsuki się bawią?”

Borsuczka Tarmosia uwielbia poznawać świat i zawierać nowe znajomości. Przecież w lesie za każdym drzewem czeka przygoda. Tylko jak tu się bawić, kiedy rodzice wciąż mówią o obowiązkach… Czy dwie niesforne kuny i jedna mała szyszka pomogą rozwiązać ten problem?


Dzieci w wieku wczesnoszkolnym zachęcamy do sięgnięcia po wcześniejszą książką tego duetu pt. „Tarmosia”, opublikowaną w serii Zwierzaki.

*opis pochodzi od wydawcy

Seria pod patronatem magazynu „Świerszczyk”.

Polecamy!

 

Seria: Mała Tarmosia

Autor: Tomasz Samojlik

Ilustracje: Anna Grzyb

Dla kogo: 3-5 lat

Wydawnictwo: AGORA DLA DZIECI

Do kupienia: „Mała Tarmosia. Co w norze piszczy?” –  TUTAJ / „Mała Tarmosia. Czy borsuki się bawią?” – TUTAJ