Nel i tajemnica Kurokota

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2022-11-02

Dobra zabawa ma smak przygody! Nel i jej gang rusza na misję ratowania królestwa Mgiełkogrodu z rąk przebiegłego Tristana, który przemienia przyszłego króla w... kurokota. Mądra, pełna humoru i czarująca animacja dla całej rodziny o tym, że z najlepszymi przyjaciółmi można dokonać rzeczy niemożliwych!

NEL_1x1m.jpg

„Nel i tajemnica Kurokota”

Premiera: 4 listopada

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. Pod nieuwagę straży dworskiej, ekipa trafia na przyjęcie, w czasie którego Nel przebiera się za księżniczkę.

NEL_4.jpg

Poznając tajemnicze kąty zamku niepożądani goście przypadkiem podglądają bezwzględnego dziedzica Tristana, gdy ten za pomocą magicznego eliksiru zamienia przyszłego króla w… kurokota – pół kurczaka, pół kota.

NEL_2.jpeg

Od tej chwili losy Mgiełkogrodu zależą od Nel i jej gangu, z którym musi ocalić księcia Rolanda i powstrzymać przebiegłego Tristana. Podczas pełnej przygód misji, która będzie wymagała odwagi, sprytu i grupy najlepszych przyjaciół, Nel odkryje, że szlachetność w sercu nosi każdy z nas!

02.jpg

*opis pochodzi od dystrybutora

Zobaczcie zwiastun filmu: „Nel i tajemnica Kurokota”

Pobierz materiały edukacyjne: TUTAJ

Magazyn Świerszczyk poleca i zaprasza do kin na seans!

Premiera już 4 listopada!

 

„Nel i tajemnica Kurokota”

Reżyseria: Julien Fournet

Gatunek: familijny / przygodowy

Czas trwania: 89 minut

Produkcja: Francja

Dystrybucja: M2 Films