Saga Rodu Wingfeatherów

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2023-02-27

Saga Rodu Wingfeatherów to wyśmienita pozycja dla młodzieży (i nie tylko!), która z pewnością wciągnie czytelnika w swój wyjątkowy tajemniczy świat. 28 lutego premierę będzie miał trzeci tom serii – „Potwór z Zielonych Dolin”.

1200×1200.jpg

„Saga rodu Wingfeatherów”

 

Oto niesamowite rodzeństwo: Janner, Tink i Leeli oraz ich wierny pies, Nugget, którzy zabiorą Cię w tajemniczy świat pełen przygód i niezwykłych potworów.

Andrew Peterson maluje przed oczami młodych czytelników niesłychanie bogaty, fantastyczny świat. Przerażające stworzenia, niesamowite zwroty akcji i perypetie całej rodziny nie pozwalają ani na jedną chwilę oddechu. Do tego oryginalne wiersze, piosenki i nigdzie niespotykane potrawy, które znajdziecie tylko w świecie Petersona.

Najważniejsza w tej sadze jest wciągająca i poruszająca historia, pełna głębokich wartości i autentycznych wzruszeń. Autor potrafi niezwykle barwnie opisywać emocje i nie stroni od trudnych tematów, które prezentuje w przystępny i wciągający sposób.

Potwór z Zielonych Dolin.jpg


„Potwór z Zielonych Dolin”
to już trzecia odsłona barwnych losów niezwykłego rodzeństwa, którzy wraz z matką i dziadkiem-piratem pragną odnaleźć schronienie w krainie Zielonych Dolin. Prędko jednak okazuje się, że ziemia, która miała zapewnić im spokój i bezpieczeństwo, skrywa swój mroczny sekret…Mockup_środek_2.jpg

W trzeciej części „Sagi rodu Wingfeatherów” na pewno nie zabraknie emocji, wzruszeń i zaskakujących zwrotów akcji. To także przejmująca przypowieść o sile przebaczenia, które daje szansę powrotu po wielu zadanych ranach. Nic nie jest w stanie ugasić rodzinnej miłości, nawet gdy jej płomień zostaje wystawiony na liczne i bolesne próby…

Premiera książki już 1 marca!

Zapowiada się ciekawie? Czas rozpocząć przygodę z całą serią Saga Rodu Wingfeatherów!

Magazyn „Świerszczyk” poleca!

*opis pochodzi od wydawcy

 

„Saga rodu Wingfeatherów”

Autor: Andrew Peterson

Dla kogo: 9+

Wydawnictwo: SZARON

Do kupienia: 

  • „Potwór z Zielonych Dolin” : TU
  • pozostałe części: TU