Serce dębu

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2022-10-13

„Serce dębu” to spektakularny i wciągający film, który prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, w którym głos zabiera wyłącznie natura. Film trafi do kin już 7 października!

6 pazdziernik.jpg

„Srerce dębu”

Premiera: 7 października

„Serce dębu” to spektakularny i wciągający film, który prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, w którym głos zabiera wyłącznie natura.
Film trafi do kin już 7 października!

Od ponad dwustu dziesięciu lat w środku lasu rośnie majestatyczny dąb, który daje schronienie jego licznym mieszkańcom. Poczujcie, jak bije „Serce dębu”.

Ten widowiskowy film ma niezwykłą, godną wszystkich filmowych nagród obsadę: wiewiórki, ryjkowce, sójki, mrówki, myszy polne... Cały ten mały, tętniący życiem, brzęczący i cudowny wszechświat zależy od owego dostojnego drzewa, czerpiąc od niego pożywienie i schronienie, od korzeni aż po gałęzie.

Poznajcie wpadających z wizytą przyjaciół, zbłąkanych wędrowców, czułych kochanków, złych sąsiadów oraz bezwzględne drapieżniki. Zanurzcie się wszystkimi zmysłami w ten cudowny mikrokosmos.

*opis pochodzi od dystrybutora

Zobaczcie zwiastun filmu: „Serce dębu” - zwiastun

Więcej informacji o filmie: TUTAJ

Magazyn Świerszczyk zaprasza do kin na seans!

 

„Serce dębu”

Tytuł oryginału: Le Chêne

Obsada: wiewiórki, dziki, sójki, sarenki, chrząszcze

Reżyseria: Laurent Charbonnier, Michel Seydoux

Gatunek: dokumentalny

Czas trwania: 80 minut

Produkcja: Francja

Dystrybucja w Polsce: Best Film