Świat Psiego Patrolu

Autor: Redakcja „Świerszczyka”, 2023-09-14

Przemierzaj świat Psiego Patrolu swobodnie jak nigdy dotąd w trójwymiarowej przygodzie, w której wszystko może się odpieskować! Steruj poczynaniami swoich ulubionych piesków, jeźdź ich pojazdami i powstrzymaj megasterowiec burmistrza Humdingera. To wyjątkowa zabawa z Psim Patrolem!

PAW_World_Vert.jpg
„Świat Psiego Patrolu”

Premiera: 29 września


Główne cechy:

  • ZABAWA WIELKA JAK ŚWIAT – uratuj sytuację w Zatoce Przygód, na Górze Jake’a, w Dżungli i Psiburgu
  • WYWĘSZ WSZYSTKIE GADŻETY – wymieniaj pieskowe przysmaki na nowe kostiumy, znaczki pocztowe, emotki, naklejki na pojazdy i nie tylko
  • BAW SIĘ, RATUJ, EKSPLORUJ – poznaj całkiem nową przygodę PSIego Patrolu, wspominki z serialu oraz dodatkowe misje, na które można się natknąć podczas eksploracji
  • WSZYSTKIE ŁAPY NA POKŁAD – można sterować wszystkimi pieskami z PSIego Patrolu, w tym Chase’em, Skye, Marshallem i Everest, zarówno w pojedynkę jak i z drugim graczem, oraz używać ich wyjątkowych zdolności.

PPW_1200x1200.jpg

Psi Patrol opowiada o przygodach bystrego chłopca o imieniu Ryder i jego zespołu szczeniąt którzy pełni gotowości zawsze ratują sytuację. Gdy pojawiają się kłopoty, szczeniaki Chase, Marshall, Rubble, Zuma, Rocky i Skye są gotowe do akcji.

Mając misję wspólnej pracy na rzecz bezpieczeństwa Zatoki Przygód, żadne zadanie nie jest zbyt duże, i żaden szczeniak nie jest za mały!

 

*opis pochodzi od wydawcy

Gra pod patronatem magazynu „Świerszczyk”.

Polecamy!

 

Charakterystyka gry:

Platforma: Nintendo Switch

Wydawca PL: Cenega Polska

Gatunek: Dla dzieci, Przygodowa

Dla kogo: 3+

Do kupienia: TU