Scenariusze lekcji
article-img

Scenariusz do numeru 1/2021

W numerze 1/2021 witamy Nowy rok

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Elżbietę Gyzińską i dostosowany do potrzeb nauki zdalnej. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 12/2020

Numer 12/2020 skrzy się magią Świąt!

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Joannę Połeć i dostosowany do potrzeb nauki zdalnej. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 11/2020

Numer 11/2020 jest zupełnie baśniowy!

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Agnieszka Jankowska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 10/2020

W numerze 10/2020 jesień dary niesie

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Elżbieta Gyzińska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 9/2020

W numerze 09/2020 wszystko o zwierzątkach domowych

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Ewa Kapczyńska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 6/2020

W numerze 06/2020 wielka radość z okazji Dnia Dziecka

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Małgorzata Szewczyk. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. Zabawy zostały opracowane na potrzeby pracy zdalnej.

article-img

Scenariusz do numeru 5/2020

W numerze 05/2020 - urodziny "Świerszczyka"!

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusze lekcji, które przygotowała Małgorzata Szewczyk. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. Zabawy zostały opracowane na potrzeby pracy zdalnej.