Scenariusze lekcji
article-img

Scenariusz do numeru 4/2021

W numerze 4/2021 kwitną łąki i ogrody

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Martę Polsakiewicz. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom, a zajęcia dopasowano także do warunków nauki zdalnej.

article-img

Scenariusz do numeru 3/2021

W numerze 3/2021 jest wiosennie i świątecznie

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Elżbietę Gyzińską. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom, a zajęcia dopasowano także do warunków nauki zdalnej.

article-img

Scenariusz do numeru 2/2021

W numerze 2/2021 zajmujemy się zabawkami

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Joannę Połeć. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 1/2021

W numerze 1/2021 witamy Nowy rok

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Elżbietę Gyzińską i dostosowany do potrzeb nauki zdalnej. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 12/2020

Numer 12/2020 skrzy się magią Świąt!

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji przygotowany przez Joannę Połeć i dostosowany do potrzeb nauki zdalnej. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 11/2020

Numer 11/2020 jest zupełnie baśniowy!

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Agnieszka Jankowska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom. 

article-img

Scenariusz do numeru 10/2020

W numerze 10/2020 jesień dary niesie

Jeśli chcecie przygotować zajęcia dla uczniów, sięgnijcie po scenariusz lekcji, który przygotowała Elżbieta Gyzińska. Wiele zadań można zaproponować już sześciolatkom.