Poznaj Ukryte światy owoc konkursu literackiego popisz się talentem 2017


VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA IGRASZKI Zabrze 2018 VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA IGRASZKI Zabrze 2018
MIEJSKI OŚRODEK KULTURY
ul. 3 Maja 91a, 41-800 Zabrze
tel. 32/278 08 02; kom.531 614 667
www.mok.art.pl; kontakt@mok.art.plVII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA IGRASZKI
Zabrze 2018Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu jest organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca IGRASZKI. Festiwal skierowany jest do najmłodszych miłośników tańca, natomiast charakter konkursu pozwala nawiązać do tradycji tanecznych poszczególnych regionów Polski, docenić charakterystykę strojów oraz inspiracje muzyczne. Dzisiaj, Festiwal Tańca IGRASZKI jest jednym z najważniejszych wydarzeń tanecznych skierowany do najmłodszych dzieci.

Festiwal w tym roku obchodzi siedmiolecie swojego istnienia. Tworzony od 2012 roku, przez lata z sukcesem rozwijał swój zasięg, czego potwierdzeniem są tysiące tańczących dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Celem konkursu jest inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej i wychowawczej z dziećmi, stworzenie możliwości rywalizacji w swojej grupie wiekowej, promowanie działań zmierzających do pobudzania aktywności artystycznej dzieci, upowszechnianie tradycji tańca, wspomaganie dziecka w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym, społecznym, etycznym, fizycznym i estetycznym, rozwijanie predyspozycji i zdolności poznawczych dziecka, zapewnienie dziecku ekspresji muzycznej i ruchowej, aktywności badawczej, a także działalności twórczej, poprzez wspólna zabawę, która daje radość zarówno dzieciom i ich opiekunom.

Festiwal jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat i jest adresowany do przedszkoli publicznych i niepublicznych, w tym placówek z oddziałami integracyjnymi, szkół podstawowych, szkół tańca i ośrodków kultury. Do konkursu można zgłaszać solistów, duety oraz zespoły. Szczegółowe kryteria uczestnictwa określone są w Regulaminie Festiwalu dostępnym na stronie www.mok.art.pl. Na zgłoszenia czekamy do 3 kwietnia 2018 roku - igraszki@mok.art.pl.

W tym roku Ogólnopolski Festiwal Tańca IGRASZKI odbędzie się w dniach 11.04.2018 (przesłuchania), natomiast gala finałowa zaplanowana jest na dzień 20.04.2018r. W trakcie koncertu ogłoszeni zostaną zwycięzcy Festiwalu oraz zostaną rozdane nagrody pieniężne oraz rzeczowe! W tym dniu na laureatów Festiwalu oraz publiczność czekać będą niezapomniane wrażenia!
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Prezydent Zabrza Pani Małgorzata Mańka-Szulik.

Na laureatów konkursu czekają nagrody pieniężne oraz rzeczowe!!!!

VII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA IGRASZKI Zabrze 2018
« Poprzednie     Następne »
Zamów prenumerate
Świerszczyk poleca
 

viagra super force