Jeż Nikoś i tajemniczy przedmiot

„Jeż Nikoś i tajemniczy przedmiot”

Dołącz do jeża Nikosia, kotka Kitku i Kasi. Poznaj ich inspirujące przygody w sekretnym ogrodzie.

Nikos-wizu-1200x1200-okładka_04_.png

„Jeż Nikoś i tajemniczy przedmiot” (wydanie specjalne)

Premiera: 5 czerwca

Jeż Nikoś, kotek Kitku i Kasia to bohaterowie serii książek dla dzieci, której ideą jest przekazywanie ważnych treści przez zabawę. Mali czytelnicy poznali do tej pory trzy przygody drużyny Jeża Nikosia. Teraz w specjalny wydaniu serii będą mogli poznać tajemniczy przedmiot, który przybliży im ideę 17 celów zrównoważonego rozwoju. Bohaterowie przeżyją ciekawą przygodę, podczas której poznają interesujące i niejednokrotnie trudne zagadnienia, które przybliżą im wybrane cele i zobrazują je konkretnymi przykładami. Czytelnicy będą również mieli do wykonania kilka zadań.

Jeż Nikoś poziom wydanie specjalne.png

Autorką serii jest Katarzyna Majzel-Pośpiech, mieszkanka Katowic, która od lat tworzy dla dzieci, za co zebrała liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi statuetkę „Słoneczniki” oraz „Zielony czek” w kategorii „Edukacja ekologiczna”.

Książeczki z serii „Jeż Nikoś, Kitku i Kasia” drukowane są na papierze z certyfikatem FSC, gwarantującym jego pochodzenie z odpowiedzialnych źródeł.

Nikos-wizu-1920x1080 - środek_14_15.png

 

Dodatkowe aktywności:

  • kolorowanki
  • zadania edukacyjno-rozwojowe

Daj się porwać fascynującym opowieściom jeża Nikosia!

Partnerem wydania jest Miasto Katowice – gospodarz Światowego Forum Miejskiego (WUF11), podczas którego delegaci z całego świata będą dyskutować o 17 celach zrównoważonego rozwoju w kontekście miast dla lepszej przyszłości.

*opis pochodzi od wydawcy

Książka objęta patronatem magazynu Świerszczyk!

Polecamy!

 

„Jeż Nikoś i tajemniczy przedmiot” (wydanie specjalne)

Autorka: Katarzyna Majzel-Pośpiech

Dla kogo: 5+

Wydawca: MEISEL

Do kupienia: TU