Nie daj się gnębić!

„Nie daj się gnębić!”

Książki z serii „Wielkie problemy małych ludzi” wydawnictwa Jedność opisują trudne sytuacje widziane oczami dziecka. W sprzedaży pojawił się właśnie kolejny tomik: „Nie daj się gnębić!”.

Wielkie problemy małych ludzi_samo gnęć.jpg

„Nie daj się gnębić!”
(seria: Wielkie problemy małych ludzi)

Pewnie każdy choć raz doświadczył przykrości ze strony kolegów. Zdarza się, że ktoś powie coś niemiłego, szturchnie, zażartuje tak, że śmieje się tylko on sam. Bywa i tak, że ktoś robi niemiłe rzeczy bardzo często i po to, żeby sprawiać innym przykrość…

Bez nazwy-3.jpg

Ta książka w przystępny i niezwykle trafny sposób dotyka tematu dokuczania i nękania, zwłaszcza w szkole. Opisuje typowe sytuacje z życia dzieci i podsuwa mnóstwo praktycznych porad. Wszystko po to, by pomóc dzieciom znaleźć siłę do powiedzenia STOP przemocy wśród rówieśników.

Bez nazwy-32.jpg

Książki z serii „Wielkie problemy małych ludzi” przedstawiają ważne tematy dotyczące dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Czynią to w sposób przystępny, rzeczowy i kompetentny. Wszystkie tomiki serii powstają z udziałem wykwalifikowanych pedagogów i psychologów; ich autorami są ludzie, którym bliski jest świat dziecka. Ogromnym powodzeniem cieszy się także poprzednia część z tej serii: „Strach ma wielkie oczy”.

Wielkie problemy małych ludzi.jpg

*opis pochodzi od wydawcy

Magazyn Świerszczyk poleca!

 

„Nie daj się gnębić!”
(seria: Wielkie problemy małych ludzi)

Autor: Magdalena Młodnicka

Ilustracje: Ola Makowska

Dla kogo: nieco starsi 7+

Wyadawca: Jedność

Do kupienia: TU